Чернігівські освітяни розпочали оздоровчий сезон 2013 року

Чернігівські освітяни розпочали оздоровчий сезон 2013 рокуОрганізація оздоровлення та відпочинку спілчан і їх дітей залишається одним із важливих напрямів роботи Профспілки працівників освіти і науки України. Днями перші 106 дітей членів Чернігівської обласної організації Профспілки відправилися до Дитячої установи оздоровлення та відпочинку «Лазурна райдуга» (смт. Кирилівка Запорізької області).

Група складається з дітей членів Профспілки з різних районів області. У фінансуванні оздоровлення беруть участь комітет обласної організації Профспілки, батьки, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, районні організації Профспілки та первинні профспілкові організації вищих навчальних закладів. Старшим супроводжувачем групи є голова однієї з районних організацій Профспілки. Разом з ним за безпекою дітей слідкуватимуть вихователі та медичні працівники.

На маленьких відпочивальників чекають 19 днів на березі Азовського моря в чудових умовах, які пропонує заклад «Лазурна райдуга». У таборі організовано повноцінне 5-разове харчування типу «шведський стіл» з достатньою кількістю свіжих овочів і фруктів, соків та шоколаду. В розпорядженні дітвори — спортивні та ігрові майданчики, кінотеатр, бібліотека, комп'ютерний клас, кафе, медична служба, цілодобова охорона, спортивні інструктори, власний упорядкований пляж та багато іншого. Іншими словами — сумувати дітям не доведеться. В другу зміну заплановано відправити на відпочинок ще 116 дітей спілчан.

Своїм членам Профспілки обком пропонує відпочинок у пансіонаті «Пролісок» Львівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України у м. Трускавець. Путівки у пансіонат спілчанам та членам їх сімей видаються за рішенням районних, міських, первинних вузівських організацій Профспілки. Причому фінансування відпочинку здійснюється з бюджетів комітету обласної організації Профспілки, районних комітетів Профспілки, а також за рахунок власних коштів освітян. Всього в цьому оздоровчому сезоні заплановано 10 заїздів по 12 днів (з 25.02 по 15.08.13.)

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація
Профспілки працівників освіти і науки України


Чернігівські освітяни розпочали оздоровчий сезон 2013 року    Чернігівські освітяни розпочали оздоровчий сезон 2013 року

Схожі публікації


Догори