У Чернігівській обласній організації Профспілки розпочинається оздоровчий сезон

У Чернігівській обласній організації Профспілки розпочинається оздоровчий сезонКожного року на початку літа перед батьками постає одне й те саме питання: як оздоровити і зайняти дитину на період канікул? Не залишається осторонь вирішення цієї дилеми і обласний комітет Профспілки, який днями розпочав кампанію з оздоровлення дітей членів Профспілки. І от перша група вже відправилася на зустріч теплому літньому морю і сонцю.

Цьогоріч діти освітян області вперше відвідають спортивно-оздоровчий комплекс «Чемпіон», що знаходиться на березі Чорного моря, поблизу відомого курорту м. Скадовськ Херсонської області.

Відпочинок дітей став можливим завдяки акумуляції коштів Профспілки, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та батьків. Безпосередньо за участю обласного комітету цього літа 200 дітей відпочинуть на березі Чорного моря.

Окрім того, районні, міські і первинні організації Профспілки працівників освіти і науки також розпочали оздоровчу кампанію.

Сотні маленьких громадян відпочинуть і наберуться сил, як за межами області (наприклад, в Карпатах і Криму), так і в місцевих таборах – на мальовничих берегах річок та озер Чернігівщини.

Віталій Копиш
Чернігівська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори