Отримання путівок на дитяче оздоровлення в осінньо-зимовий період

Отримання путівок на дитяче оздоровлення в осінньо-зимовий періодЦК Профспілки працівників освіти і науки України повідомляє, що в осінньо-зимовий період Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності планує оздоровити приблизно 8 000 дітей шкільного віку (від 6 до 18 років).

Завдяки роботі професійних педагогів в дитячому закладі оздоровлення діти зможуть оздоровлюватися та навчатися одночасно. Фондом розроблено покрокову інструкцію щодо отримання путівок батькам та роботодавцям.

Чотири кроки батьків для отримання путівки на оздоровлення дитини в дитячому закладі оздоровлення:

Крок 1. Застрахована особа (батьки) звертається до комісії (уповноваженої особи) зі соціального страхування підприємства, установи, організації за основним місцем роботи із заявою про видачу путівки на оздоровлення дитини, до якої додає копію свідоцтва про народження дитини.

Крок 2. Комісія (уповноважена особа) зі соціального страхування підприємства, установи, організації приймає рішення про виділення застрахованій особі (батькам) путівки на дитяче оздоровлення.

Крок 3. Застрахована особа (батьки) сплачують 10% від вартості путівки на дитяче оздоровлення, придбаної за кошти Фонду за повну вартість, в касу підприємства або через банк на рахунок Фонду. Путівка до дитячого закладу оздоровлення в частині її вартості, що частково фінансується за рахунок коштів Фонду, виділяється застрахованій особі (батькам) безкоштовно.

Крок 4. Підприємство, установа, організація видає застрахованій особі (батькам) заповнену путівку на дитяче оздоровлення.

Шість кроків роботодавця для отримання путівки на оздоровлення дітей працівників в дитячому закладі оздоровлення:

Крок 1. Комісія (уповноважена особа) зі соціального страхування підприємства, установи, організації організовує збір заяв від співробітників про видачу путівок на дитяче оздоровлення за рахунок коштів Фонду.

Крок 2. Підприємство, установа, організація направляє заявку до робочого органу відділення Фонду на отримання путівок на оздоровлення дітей.

Крок 3. Робочий орган відділення Фонду видає за накладними на підставі довіреності представнику підприємства, установи, організації путівки на оздоровлення дітей.

Крок 4. Комісія (уповноважена особа) зі соціального страхування підприємства, установи, організації приймає рішення про виділення застрахованій особі (батькам) путівки на оздоровлення дітей.

Крок 5. Підприємство, установа, організація приймає сплачених 10% вартості путівки від застрахованої особи в касу. Путівка до дитячого закладу оздоровлення в частині її вартості, що частково фінансується за рахунок коштів Фонду, виділяється застрахованій особі (батькам) безкоштовно.

Крок 6. Підприємство, установа, організація видає застрахованій особі (батькам) заповнену путівку на дитяче оздоровлення.

Відділ соціальних питань і охорони праці

(за офіційною інформацією Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності)

Схожі публікації


Догори