Оздоровчий сезон 2011 триває

Оздоровчий сезон 2011 триває    Дитяче оздоровлення є одним із важливих напрямів діяльності Профспілки працівників освіти і науки України. Влітку минулого року за організаційно-фінансової участі територіальних ланок Профспілки було охоплено оздоровчими та відпочинковими заходами понад 105 тис. дітей. Не меншими є й цьогорічні плани. Кримська республіканська, обласні, Київська та Севастопольська міські організації активно включилися в оздоровчий процес. Тисячі дітей працівників галузі вже відпочивають у закладах оздоровлення і відпочинку, в тому числі і у профспілкових таборах – «Пуща-Водиця» (ЦК Профспілки), «Супутник» (Волинська обласна організація), «Лісова казка» (Дніпропетровська обласна організація), «Ластівка» (Донецька обласна організація), «Знамя» (Одеська обласна організація).
    Успішному проведенню оздоровчого сезону 2011 року сприяє збільшення розміру фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб з боку Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до 38 грн. на добу (постанови правління Фонду від 04.03.2011 №17 та №22). Зростають і видатки профспілкових організацій галузі, спрямовані на забезпечення повноцінного оздоровлення дітей спілчан.
    Літо триває і є всі підстави сподіватися, що урядове завдання – оздоровити 55% дитячого населення України буде виконане, в тому числі і за сприяння освітянської Профспілки.
0
6 липня 2011
2 833
---

Схожі публікації


Догори