Дитячій оздоровниці «Лісова казка» – 50!

Дитячій оздоровниці «Лісова казка» – 50!Кожного року, починаючи з 1965, дитячий оздоровчий табір «Лісова казка», який належить Дніпропетровській обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України, гостинно приймає дітей працівників освіти області.

«Лісова казка» – чудовий дім. У цьому впевнені усі, хто хоча б раз поринув у країну дитинства, щастя, добра й любові.

Забезпечує таку атмосферу колектив працівників табору, у якому за багато років сформувалась команда однодумців на чолі з Вікторією Желєзною, Вадимом Тузлуковим, Людмилою Прокопенко.

Задовго до оздоровчого сезону плануються напрями виховної роботи з дітьми, покращується матеріальна база табору. Щоденні заходи у таборі об’єднанні єдиною тематикою – мандри по Україні, країнах світу тощо.

Друга оздоровча зміна влітку 2015 р. присвячена ювілею табору і проходить під гаслом «Профспілкова сім’я – це ти, це я!».

17 липня у таборі відбулось велике свято – згадали історію табору, вшанували ветеранів-педагогів, привітали тих, хто з вихованців доріс до вихователів. Всі діти отримали яскраві профспілкові білети учасника відпочинку ДЗОТ «Лісова казка». Прикрасою свята стала насичена концертна програма за участю дорослих та дітлахів.

Доброї щасливої дороги тобі, профспілкова сім’я «Лісової казки»!

Дніпропетровська обласна організація Профспілки


Дитячій оздоровниці «Лісова казка» – 50!Дитячій оздоровниці «Лісова казка» – 50!

Дитячій оздоровниці «Лісова казка» – 50! Дитячій оздоровниці «Лісова казка» – 50!

Схожі публікації


Догори