Закарпатський «Барвінок» знову приймає дітей

Закарпатський «Барвінок» знову приймає дітейУ мальовничому куточку Карпатських гір, у передмісті Перечина, розташований дитячий оздоровчий заклад «Барвінок» Закарпатської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (голова – Іван Зелінський). Понад три десятки років він приймає дітей на оздоровлення і відпочинок.

Цього року на одну з кращих дитячих оздоровниць нашого краю чекала цікава новація. Її запропонувала голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Тетяна Повханич. Річ у тім, що ще за часів колишнього СРСР добре відомим був всеукраїнський табір «Юний художник», що працював у Закарпатті, де з дітьми займався талановитий педагог – легенда освітянської ниви нашого краю Золтан Баконій.

Понад 10 років тому цей профільний табір відновив свою роботу на базі перечинського «Барвінка», де юні художники займалися під керівництвом іншої яскравої особистості – педагога Антона Петера. І ось цього літа, після досить тривалої перерви, за пропозицією профспілки освітян «Юний художник» у Перечині знову отримав статус «табору в таборі». Це – мистецько-мовний табір, де 45 дітей освітян мають можливість поєднувати заняття художньою творчістю з вивченням англійської мови.

Першу частину діти опановують під керівництвом випускниці Закарпатського художнього інституту Тетяни Резнікової, а англійську мову вчать влітку з допомогою студентів-медиків з Індії, які навчаються на стаціонарі в Ужгородському національному університеті.

Як відпочивають діти освітян – цікавилися очільниця обласної галузевої профспілки Тетяна Повханич і голови Ужгородської міської та Перечинської районної організацій профспілки працівників освіти і науки Михайло Мегеш та Марина Мошак.

Висновок однозначний: в дитячій оздоровниці – чудово! Творчі досягнення юні художники демонстрували організаторам оздоровлення на презентації своїх малюнків під час відкриття табірної зміни, на якій усіх присутніх тепло привітали голова обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Іван Зелінський та голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Тетяна Повханич.

Оскільки урочиста церемонія відкриття табору відбувалася у день свята Івана Купала, вона проходила у формі театралізовано-видовищного дійства – з розкладанням вогнища, спалюванням Опудала, традиційними для свята персонажами. Все це поєднувалося з іграми, танцями, виступами співаків, різноманітними розвагами. Такий сценарій склали вихователі на чолі з начальником табору Ольгою Барзак. До програми свята входило й приготування на вогні традиційної для Закарпаття страви угорської кухні – бограча-гуляша. А попереду у дітей – цікавий відпочинок, насичений приємними емоціями та незабутніми враженнями.

Сергій Баранчиков, завідувач відділу
організаційно-гуманітарної роботи Закарпатської облпрофрадиЗакарпатський «Барвінок» знову приймає дітейЗакарпатський «Барвінок» знову приймає дітей

Схожі публікації


Догори