Перлині Волинського Полісся півстоліття

Перлині Волинського Полісся півстоліттяУ мальовничому куточку на березі озера Світязь розташований позашкільний дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Супутник».

Ось уже п’ятдесят років він гостинно приймає дітей не тільки із Волині, але й із різних областей нашої країни. Нині заклад дає можливість школярам гарячого Сходу хоча б на кілька тижнів забути страхіття війни.

Табір пережив чимало труднощів, найскладнішими виявилися 90 – роки та роки становлення Незалежності. Проте, завдяки відданим працівникам табору та керівникам : Олексію Денисовцю, Марії Франчук, Іванні Самойленко, на жаль покійних, його вдалося зберегти для майбутніх поколінь.

22 липня «Супутник» урочисто святкував свій ювілей. Запрошених гостей зустрічали вожаті у формі табору та дарували подарунки підготовленні до 50 – ї річниці ( хустинку кольорів райдуги та нагрудні значки).

До початку дійства гості мали змогу ознайомитися із територією. На ній розташовані три спальні корпуси, адмінбудинок, медпункт, приміщення їдальні з харчоблоком, приміщення клубу, приміщення для обслуговуючого персоналу, господарські приміщення,спортивний і танцювальний майданчик, місця для зустрічі дітей з батьками.

Урочистості з нагоди святкування розпочалися о 12 годині. Ведучими дійства були: Юлія Дідик, вожата, та Олександр Чичій, учасник голосу діти, який раніше відпочивав у таборі.

Першим до слова запросили Голову Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти та науки Василя Грановського. Він розповів про становлення табору, його працівників та роботу загалом.

Директор табору Людмила Кіліба зазначила, що в оздоровниці справжня Європа: природа – як у Швейцарії, харчування – як у Франції, а порядок – як у Німеччині.

До вітань долучився голова обласної ради Валентин Вітр, голова Федерації профспілок Волині Іванна Дубинка-Філозоф, виконуюча обов’язки начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Людмила Плахотна, начальники районних відділів та міських управлінь освіти, голови районних профспілкових організацій галузі, дериктори ліцеїв та коледжів, та інші вельмишановні гості.

Особлива атмосфера у таборі «Супутник» залежить від керівника, яким вже тридцять років є Людмила Кіліба. За дорученням ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігоря Коцана голова первинної профспілкової організації закладу Володимир Кравчук вручив їй «Бронзовий нагрудний знак».

Заступник голови ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк повідомив про присвоєння Людмилі Петрівні звання «Заслужений працівник Профспілки».

Святковий концерт розпочався із пісні написаної з нагоди ювілею. У атмосферу дитинства, де діють найгуманніші закони, а головні правила – товариськість, повага честі та гідності, розвиток творчих здібностей окунули присутніх вожаті табору. Вони подарували незабутні хвилини радості та дитячої творчості.

Патріотичний настрій прозвучав у пісні «Україна і ми». Не міг залишити байдужим виступ Горохівського хору із 30 чоловік. Дійство завершилося бульбашковим салютом.

Є гарний табір на Волині –
Рідний «Супутник» наш.

Тут персонал уважний, щирий
Радо вітає вас.

Всі вихователі тут милі,
Добрі, привітні всі,

Тут всі живуть в добрі і мирі,
Як у казковім сні.

Рідний «Супутник» наш,
Вірний «Супутник» наш,

Всім ми розкажем, всім покажем
Як хороше у нас.

Волинська обаласна організація Профспілки


Перлині Волинського Полісся півстоліттяПерлині Волинського Полісся півстоліття

Перлині Волинського Полісся півстоліттяПерлині Волинського Полісся півстоліття

Перлині Волинського Полісся півстоліттяПерлині Волинського Полісся півстоліття

Перлині Волинського Полісся півстоліттяПерлині Волинського Полісся півстоліття

Перлині Волинського Полісся півстоліттяПерлині Волинського Полісся півстоліття

Перлині Волинського Полісся півстоліття

Схожі публікації


Догори