"Супутник" Вас вітає!

"Супутник" Вас вітає!22 червня в оздоровчому таборі «Супутник», що на озері Світязь, був заїзд на другу табірну зміну. Урочиста частина відбулася у п’ятницю, 26 червня, після ознайомлення дітей з табором.

Загальна кількість місць у таборі – 240 чоловік. Дітей розподіляють по десяти загонах відповідно до віку.

Святкування розпочалося з привітального слова голови Волинської обласної профспілки освіти і науки Грановського Василя Григоровича, директора табору Людмили Петрівни Кіліби та традиційної пісні «Супутника» . Впродовж тижня кожен загін обирав назву, складав девіз, пісню і представив її перед гостями та дітьми табору.

Завітав сюди і намісник Петропавлівського чоловічого монастиря архімандрит Арсеній, який освятив табір та дітей у ньому і дав своє благословення.

Музичне привітання пролунало від обдарованих дітей із різних загонів. Пісню «Доля моя» виконала Соломія із другого загону та «Україна - це Я» прозвучала від Олександра із п’ятого.

Діти кожного загону підготували флешмоби на патріотичні теми. Потішили і вихователі гарними підготовленими музичними номерами.

Про відповідальну, злагоджену роботу свідчить кількісне відвідання табору. Дехто з дітей побував тут не вперше, а навіть в п’яте.

«Їжджу в табір з другого класу, стараюся приїздити сюди кожного року. Тут завжди весело, вже знайшла багато друзів» - розповіла Анна із третього загону.

Вожаті та вихователі теж прикладають безліч зусиль, не покладають рук для того, щоб діти активно проводили своє дозвілля. Як зазначає Дарина Ламаш : « Робота важка, але водночас цікава, мені подобається грати з дітьми ігри, масовки, ми співаємо таборових пісень та проводимо масу заходів впродовж дня».

Цього року у таборі працював Волинський державний центр естетичного виховання, координатором якого є Дідик Оксана. Творча група організувала майстер – класи, плетіння із маскувальної сітки, інсталяції із сіна та інші вироби. До 50 – річчя табору виготовили оригінальний герб із сіна та квітів. Діти ж активно долучалися до роботи та майстрували вироби власноруч.

Сприятлива атмосфера, чисте повітря, відповідальні працівники, смачне та поживне харчування сприяють незабутньому відпочинку у справжньому райському куточку під назвою «Супутник».

Волинська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки


"Супутник" Вас вітає!    "Супутник" Вас вітає!

"Супутник" Вас вітає!    "Супутник" Вас вітає!

"Супутник" Вас вітає!

Схожі публікації


Догори