У таборі «Пуща-Водиця» відкрито II зміну для відпочинку та оздоровлення дітвори міста Києва

У таборі «Пуща-Водиця» відкрито II зміну для відпочинку та оздоровлення дітвори міста Києва27 червня 2013 року в санаторно-оздоровчому таборі «Пуща-Водиця» відбулось урочисте відкриття ІІ табірної зміни. Спочатку була урочиста лінійка, на якій командири загонів підняли прапори України та табору, а потім відбувся святковий концерт.

На святі були присутні діти, вихователі, персонал табору, батьки та завідувач відділу з гуманітарних питань ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Алла Негрієнко, яка від імені керівництва Профспілки привітала дітей з початком зміни.

На лінійці діти представили свої загони, які назвали дуже оригінально - «Дельфіни» та «Меломани», також вони дали урочисту обіцянку жителя країни Дитинства.

Після лінійки всі присутні перейшли до затишного приміщення клубу, де в дружньому колі насолоджувались чудовою підбіркою творчих номерів, підготовлених дітьми під керівництвом вихователів. А вони були насправді різноманітні та захоплюючі! Глядачі мали змогу оцінити відомі дитячі пісні в груповому виконанні, авторські вірші, запальний рок-н-рол та спортивний танок. І це тільки номери від 1 загону – найменших вихованців табору.

Старші теж не пасли задніх і доводили свою талановитість усіма можливими способами. Вони представили швидкісне (за 2 хвилини!) складання кубика-рубика, мелодійну пісню на івриті, заворожливу пантоміму, запаморочливий танок футбольних вболівальників «Україна вперед!» та інші, не менш цікаві виступи.

Ну що ж, після такого вибухового відкриття залишається тільки сказати «Друга зміна, вперед!» і побажати дітворі такого ж драйвового відпочинку протягом усього часу перебування в таборі «Пуща-Водиця».

Алла Костовська, вихователь дитячого табору «Пуща-Водиця»


У таборі «Пуща-Водиця» відкрито II зміну для відпочинку та оздоровлення дітвори міста Києва    У таборі «Пуща-Водиця» відкрито II зміну для відпочинку та оздоровлення дітвори міста Києва

У таборі «Пуща-Водиця» відкрито II зміну для відпочинку та оздоровлення дітвори міста Києва    У таборі «Пуща-Водиця» відкрито II зміну для відпочинку та оздоровлення дітвори міста Києва

Схожі публікації


Догори