Оздоровчий табір ЦК Профспілки «Пуща-Водиця» розпочинає підготовку до нового сезону

Оздоровчий табір ЦК Профспілки «Пуща-Водиця» розпочинає підготовку до нового сезонуСьогодні, 7 лютого 2012, заступник Голови Профспілки працівників освіти науки України Сергій Романюк провів зустріч з представниками Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».

Темою зустрічі стало обговорення подальшої співпраці з метою урізноманітнення та поліпшення роботи санаторно-оздоровчого табору ЦК Профспілки «Пуща-Водиця».

У ході роботи заплановано створити на території закладу «острівка безпеки» для фізичного загартування дітей і молоді, навчання практики поводження в екстремальних умовах, правильно діяти у різних надзвичайних ситуаціях та вміння надати необхідну допомогу постраждалим.

Також обговорено можливість проведення на базі табору спільних заходів: польових змагань, туристичних зльотів, конкурсів, адже табір розташований у санаторній зоні, де є все для чудового відпочинку, загартування та розваг дітлахів – хвойний ліс, чисте повітря і величезна територія.

На сьогодні санаторно-оздоровчий заклад ЦК Профспілки «Пуща-Водиця» укомплектований кваліфікованим персоналом і забезпечений необхідним обладнанням, меблями, інвентарем, телефонним зв’язком, сучасними засобами комунікації.

До послуг відпочиваючих зручні та затишні кімнати, спортивні майданчики, якісне харчування, цілодобове гаряче водопостачання.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки УкраїниОздоровчий табір ЦК Профспілки «Пуща-Водиця» розпочинає підготовку до нового сезону Оздоровчий табір ЦК Профспілки «Пуща-Водиця» розпочинає підготовку до нового сезону
0
7 лютого 2012
3 304

Схожі публікації


Догори