Туристичний дайджест «Школа Безпеки»

Туристичний дайджест «Школа Безпеки»Нещодавно у дитячому таборі «Пуща-Водиця» відбувся надзвичайно цікавий захід – туристичний дайджест «Школа безпеки».

До закладу завітали Олександр Сергійович Скрипник – виконуючий обов’язки голови Київського міського відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» разом з учасниками цієї дитячої організації: Діаною Корявою, Олексієм Вікучовим, Андрієм Безкоровайним, Максимом Порайським, Ганною Веремеєнко.

Юними рятувальниками «Школи безпеки» було проведено майстер-класи, показові виступи, навчальні заняття, зокрема, як в'язати найпростіші вузли, ставити намет на швидкість, надавати першу медичну допомогу при різних видах травм.

Цікавим також був мотузковий курс, що являє собою активний тренінг, спрямований на покращення навичок командної взаємодії. В якості обладнання для проведення цього тренінгу було використане спеціальне спорядження – мотузки, карабіни, страхувальні системи.
Усі діти мали змогу приміряти згадане спорядження і пройти канатну переправу. Малеча надзвичайно радісно прийняла гостей і швидко засвоювала нові вміння.

Найбільше дітям сподобалося те, що після візиту «Школи безпеки» вони навчилися в'язати найпростіші вузли (прямий, вісімку, зустрічний провідник, австрійський), накладати пов’язки і шини і навіть влаштували посиденьки в наметі. А переправа взагалі викликала масу яскравих емоцій, про що діти не замовкаючи говорили мало не до відбою.

Відділ з гуманітарних питань


Туристичний дайджест «Школа Безпеки»Туристичний дайджест «Школа Безпеки»

Туристичний дайджест «Школа Безпеки»
0
20 червня 2013
1 692

Схожі публікації


Догори