Школа майбутнього в Родниківці

Школа майбутнього в РодниківціСправжнім святом для усієї громади та найперше для дітей с. Родниківка Уманського району Черкаської області стало відкриття прекрасного новозбудованого триповерхового навчального корпусу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

На урочистості з нагоди такої важливої події зібралися не лише мешканці села, а й гості свята – голова Черкаської облдержадміністрації, депутат обласної ради, Герой України Сергій Тулуб, голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк, народні депутати України, обласної ради, а також керівники Умані, Уманського та сусідніх районів, працівники освіти, будівельники.

Вітаючи присутніх із такою знаменною подією голова облдержадміністрації С.Б. Тулуб відзначив, що для обласної влади було дуже важливо не лише побудувати у Родниківці «школу майбутнього», але й обладнати її так, щоб вона дійсно була однією з найкращих в Україні. У планах на наступний рік відкриття у школі плавального басейну.

Сергій Борисович вручив директору школи О.І. Слупіцькій сертифікати на отримання комп’ютерного класу та лінгафонного кабінету, освітянам області – державні нагороди, а будівельникам, котрі споруджували школу – Почесні грамоти облдержадміністрації.

Зі словами подяки за надзвичайно цінний подарунок для дітей, працівників навчального закладу до присутніх звернулась директор школи Олександра Іванівна Слупіцька.

За дорученням батьківського комітету Тетяна Бугайова подякувала всім, хто сприяв відкриттю нового навчального закладу на Уманщині і закликала дітей гарно навчатися та берегти свою школу.

Перерізали стрічку та відкрили школу голова обласної державної адміністрації, Герой України, С.Б.Тулуб, голова обласної ради В.П. Черняк та директор новозбудованої школи О.І. Слупіцька.

Першими ввійшли до школи першокласники та почесні гості. Всі бажаючі мали змогу оглянути приміщення школи – навчальні класи, їдальню, спальну кімнату для першокласників, ігрові куточки тощо. Екскурсію шкільним приміщенням провела начальник Уманського районного відділу освіти Оксана Анатоліївна Супрунець. На подвір’ї школи відбувся святковий концерт.Уманська районна рада Профспілки, Черкаська область


Школа майбутнього в РодниківціШкола майбутнього в Родниківці

Школа майбутнього в РодниківціШкола майбутнього в Родниківці

Схожі публікації


Догори