Шкільні автобуси курсують й на Черкащині

Шкільні автобуси курсують й на Черкащині6 вересня 2012 року на Соборній площі м. Черкаси відбулася надзвичайно радісна, хвилююча подія – урочиста церемонія передачі автобусів в рамках Державної цільової програми «Шкільний автобус» сільським школам.

На площі зібралася керівники Черкаської обласної державної адміністрації, обласної ради, депутати, працівники Головного управління освіти і науки ОДА, обкому Профспілки працівників освіти і науки України, голови райдержадміністрацій, начальники відділів освіти, керівники навчальних закладів та установ освіти, представники профспілкових організацій, освітянська громадськість, батьки, працівники ЗМІ.

Відкрив урочистості голова Черкаської обласної державної адміністрації Герой України Сергій Тулуб. Голова ОДА у своєму виступі зазначив, що втілюючи в життя Державну цільову програму «Шкільний автобус» сьогодні придбано 43 автобуси для забезпечення перевезення дітей та педагогічних працівників, які проживають в сільській місцевості, тоді як за попередні два роки на умовах співфінансування було придбано 44 автобуси.

Тепер всі сільські школи Черкащини стовідсотково забезпечені шкільними автобусами. На сьогодні в області працюватиме 164 шкільні автобуси, які повністю будуть забезпечувати безкоштовне підвезення 8 тисяч дітей та понад 2 тисячі педагогів до загальноосвітніх навчальних закладів.

Голова ОДА Сергій Тулуб та голова обласної ради Валерій Черняк вручили документи на автобуси і ключі головам районних державних адміністрацій та начальникам відділів освіти.

Так, 5 автобусів отримав – Драбівський, по чотири – Золотоніський і Лисянський, по три – Корсунь-Шевченківський, Монастирищенський, Смілянський і Черкаський, по два – Городищенський, Жашківський, Кам'янський, Тальнівський, Уманський і – Чорнобаївський, по одному – Канівський, Звенигородський, Катеринопільський, – Маньківський, Христинівський і Чигиринський райони.

Від імені батьків на святі виступила мати 3-х дітей з села Коврайські хутори Золотоніського району Світлана Коваленко. Вона подякувала за проявлену увагу, батьківську турботу про підростаюче покоління та вручила С. Тулубу запашний коровай.

Голова облдержадміністрації Сергій Тулуб урочисто подав команду і колона шкільних автобусів вирушила до місць призначення в 19 районів області.

Обком Профспілки працівників освіти і науки України з вдячністю відзначає, що держава, органи влади і місцевого самоврядування з кожним роком більше проявляють уваги до вирішення найважливіших питань освітянської галузі, зокрема, втіленні в життя таких програм, як «Шкільний автобус».


Відділ зв’язків з громадськістю і ЗМІ Черкаського обкому Профспілки


Шкільні автобуси курсують й на ЧеркащиніШкільні автобуси курсують й на Черкащині

Шкільні автобуси курсують й на ЧеркащиніШкільні автобуси курсують й на Черкащині

Шкільні автобуси курсують й на ЧеркащиніШкільні автобуси курсують й на Черкащині

Шкільні автобуси курсують й на ЧеркащиніШкільні автобуси курсують й на Черкащині

Схожі публікації


Догори