Внесено зміни до Порядку використання коштів на придбання шкільних автобусів

Внесено зміни до Порядку використання коштів на придбання шкільних автобусівУряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості.

Відповідну постанову прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 6 лютого 2013 року.

Цей нормативно-правовий акт розроблено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України з метою узгодження Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2010 р. № 366, із законодавством України та забезпечення виконання завдань Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2003 р. № 31.

Прийняття акта сприятиме здійсненню єдиної державної політики в галузі освіти, забезпеченню соціального захисту учасників навчально-виховного процесу та належних умов для здобуття повної загальної середньої освіти, своєчасній реалізації Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус» за бюджетною програмою «Здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів».

Фінансування буде здійснюватися за рахунок коштів Державного бюджету України в межах бюджетних асигнувань.

Завантажити документ postanova-kmu_shkilni-avtobusi.doc [28 Kb][95] Завантажити Переглянути документ онлайн


За матеріалами Урядового порталу
0
11 лютого 2013
2 635

Схожі публікації


Догори