У новому бюджеті на придбання шкільних автобусів передбачено в 5 разів більше коштів ніж торік

У новому бюджеті на придбання шкільних автобусів передбачено в 5 разів більше коштів ніж торікНа придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, які проживають у сільській місцевості, у Державному бюджеті на 2012 рік передбачено 352,0 млн. грн, що майже в 5 разів більше, ніж торік. Це дасть можливість придбати 986 шкільних автобусів, з яких 43 – для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

У 2012 році на видання, придбання, зберігання і доставку підручників і посібників для студентів ВНЗ, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів буде спрямовано 233,2 млн. грн, що майже в 2 рази більше порівняно до 2011 року.

Вищезазначені кошти будуть спрямовані на видання підручників для учнів 1 класу, які будуть навчатися за новими програмами; на перевидання підручників для учнів 5-х класів; забезпечення навчальною літературою учнів спеціальних навчальних закладів; забезпечення підручників з фахових дисциплін учнів професійно-технічних училищ; на видрук художніх творів серії «Шкільна бібліотека» для учнів 10-11 класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.

За матеріалами Урядового порталу
0
6 січня 2012
2 609

Схожі публікації


Догори