Відбулося засідання Колегії галузевого міністерства

Відбулося засідання Колегії галузевого міністерства26 жовтня 2012 року під головуванням Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, за участю народних депутатів України, керівників вищих навчальних закладів, науковців, представників Міністерства охорони здоров’я, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства агропромислової політики, Служби безпеки України, Профспілки працівників освіти і науки України відбулося засідання Колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Серед питань, які виносилися на розгляд Колегії, найактуальнішими були:

– підвищення ефективності контролю за недопущенням порушень абітурієнтами порядку проведення ЗНО з використанням технічних засобів та інших допоміжних матеріалів, непередбачених процедурою тестування;

– підсумки вступної кампанії 2012 року та основні завдання вищих навчальних закладів на 2013 рік;

– про відзначення працівників галузі освіти, науки, фізичної культури та спорту державними нагородами України і відзнаками КМУ;

– стан виконання державного замовлення на видання навчальної літератури в 2012 році;

– підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів та затвердження Переліку навчальної літератури, що може видаватися за державним замовленням 2013 року.

Так, при розгляді першого питання порядку денного було, зокрема, зазначено, що кількість виявлених порушень процедури тестування під час проходження абітурієнтами ЗНО щороку збільшується. Тож члени Колегії обговорили питання щодо відпрацювання спільної протидії усіх зацікавлених структур порушенням процедури проходження ЗНО.

Також було поінформовано учасників заходу про завершення вступної кампанія 2012 року, яка відзначалася належним рівнем організації з боку всіх зацікавлених сторін.

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс рукописів підручників для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, 27 вересня 2012 року здійснено дешифрування комплектів конкурсних матеріалів та оприлюднено імена учасників Конкурсу, чиї рукописи отримали найвищі підсумкові рейтинги.

На підставі остаточних висновків конкурсної Комісії та рішення апеляційної комісії Конкурсу на розгляд Колегії МОНмолодьспорту винесено перелік із 76 назв підручників для учнів 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які запропоновано визнати переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для 5-9 класів, надати гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту» та включити їх до переліку навчальної літератури, що може видаватися за державним замовленням у 2013 році.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

фото із сайту МОНМСУ


Відбулося засідання Колегії галузевого міністерстваВідбулося засідання Колегії галузевого міністерства

Відбулося засідання Колегії галузевого міністерстваВідбулося засідання Колегії галузевого міністерства
0
29 жовтня 2012
2 478

Схожі публікації


Догори