Засідання колегії Міністерства освіти і науки України

Засідання колегії Міністерства освіти і науки України29 квітня 2014 року відбулося перше засідання колегії Міністерства освіти і науки в оновленому складі. Вів засідання Міністр освіти і науки України – Сергій Квіт.

Під час засідання Колегії розглядалися питання щодо висунення підручників на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки 2014 року (доповідач – в.о. директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Казимир Левківський).

Учасники обговорили результати роботи з внутрішнього аудиту в 2013 році. Також було висвітлено питання стану дорожньо-транспортного травматизму серед вихованців, учнівської, студентської молоді та заходи щодо профілактики порушень правил дорожнього руху.

Про склад Центральної оглядової комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах Міністерства освіти і науки України доповів Голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов.

Щодо відзначення працівників галузі освіти і науки державними нагородами та відзнаками Кабінету Міністрів України – питання було відправлено на доопрацювання і його вирішення відтерміновано у часі.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
30 квітня 2014
2 313

Схожі публікації


Догори