Засідання Центральної оглядової комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах

Засідання Центральної оглядової комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах20 травня 2014 року відбулося засідання Центральної оглядової комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України за результатами 2013 року.

Комісія розглянула та проаналізувала матеріали, які спільно подавалися управліннями (департаментами) обласних державних адміністрацій та обласними організаціями Профспілки працівників освіти і науки України.

«Всеукраїнського огляд-конкурс, як засвідчили його результати, сприяє вирішенню питань забезпечення охорони праці, безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу», – відзначила заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко під час засідання комісії.

Усього на фінальний етап Конкурсу було надіслано матеріали 33 навчальних закладів різного типу із 16 регіонів України.

Членами комісії висловлено загальну думку щодо необхідності удосконалення проведення зазначеного Конкурсу, з метою чого буде доопрацьовано Положення про огляд-конкурс. Було також наголошено, що потребує підвищення рівень оформлення та представлення поданих на конкурс матеріалів регіональними комісіями.

Комісія запропонувала поширити кращий досвід роботи навчальних закладів, які досягли значних успіхів у створенні безпечних умов навчання та праці за напрямами роботи. Зокрема, представляти матеріали на власних сайтах, подавати інформацію у тематичні видання.

Після обговорення члени комісії визначили заклади освіти, які домоглися кращих показників відповідно до Положення про Всеукраїнський громадський огляд-конкурс, і рекомендували Колегії галузевого міністерства та президії ЦК Профспілки нагородити їх дипломами, грамотами та грошовими преміями.

Відділ з гуманітарних питань ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори