Колектив ЗОШ №3 м. Прилуки – переможець міського етапу Всеукраїнського громадського огляд-конкурсу з охорони праці

Колектив ЗОШ №3 м. Прилуки – переможець міського етапу Всеукраїнського громадського огляд-конкурсу з охорони праціУ 2013 році колектив Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені С.Г. Шовкуна плідно працював у сфері охорони праці та безпеки життєдіяльності. Наслідком чіткої та налагодженої взаємодії всіх підрозділів школи на чолі з директором Олександром Самусенком та головою профспілкового комітету Іриною Бібко стало створення максимально здорових та безпечних умов учасників навчально-виховного процесу.

Адміністрація, педагогічний колектив та профспілковий комітет закладу регулярно розробляють і проводять заходи з пропаганди здорового способу життя, дбають про створення комфортних умов праці, відпочинку та оздоровлення працівників школи. Специфіка роботи загальноосвітніх закладів полягає у тому, що від рівня підготовки працівників з питань охорони праці безпосередньо залежить і безпека учнів. Працівники школи регулярно проходять інструктажі з охорони праці згідно з чинним законодавством, а усі учні на початку року — вступний інструктаж.

Учителі школи проводять цільові інструктажі з безпеки на уроках відповідно до тем, які вивчаються. У класних журналах та журналах реєстрації інструктажів з безпеки життєдіяльності ведуться відповідні записи.

Профком постійно здійснює громадський контроль за додержанням законодавства про охорону праці, створенням безпечних і нешкідливих умов праці, належних виробничих та санітарно-побутових умов, забезпеченням працівників засобами індивідуального та колективного захисту. Під час роботи над колективним договором профспілкова сторона вносить свої конкретні пропозиції до відповідного розділу, покращуючи таким чином умови праці і навчання в закладі.

З вересня 2012 року в школі була введена посада інженера з охорони праці. Це дало новий поштовх для системного впровадження стандартів охорони праці в життя колективу школи. Було створено постійно діючу комісію з перевірки знань працівників школи з питань охорони праці. У навчальних кабінетах та приміщеннях школи проведено перевірки.

Представники різноманітних служб міста, що відповідають за безпеку громадян (ДАІ, пожежна охорона тощо), запрошуються на години спілкування з учнями та працівниками школи з лекціями.

Як наслідок проведеної роботи, відповідно до спільного рішення колегії управління освіти Прилуцької міської ради та президії Прилуцької міської організації Профспілки працівників освіти і науки України від 26.12.2013 р. та на підставі встановлених критеріїв журі визначило переможцем міського етапу Всеукраїнського громадського огляд-конкурсу стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 імені С.Г Шовкуна.

Т.С. Заголій, голова Прилуцької міської організації Профспілки


Колектив ЗОШ №3 м. Прилуки – переможець міського етапу Всеукраїнського громадського огляд-конкурсу з охорони праці

Схожі публікації


Догори