Президія Смілянської районної організації Профспілки

Президія Смілянської районної організації ПрофспілкиПрезидія Смілянської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, приділяючи важливого значення організації навчання профспілкового активу провела семінар голів первинних профспілкових організацій навчальних закладів району з охорони праці.

Лідерів первинок району щиро зустріли директор школи Наталія Василівна Гирник та голова первинної профспілкової організації Тетяна Вікторівна Ярута.

У вестибюлі закладу кращі учні віршами та піснями презентували шкільне життя. Цікаву екскурсію затишними кабінетами, класними кімнатами, музеєм провела директор школи, учитель історії Гирник Н.В. Особливо всіх вразили змістовно оформлені коридорні експозиції, які висвітлюють роботу школи у рамках районних проектів. Надзвичайно зачарували голів профкомів креативно оформлені куточки: «Ми їх шануємо. Ми їх пам’ятаємо. Ми ними гордимося.», «Шевченкова скарбниця», «Батьківський куточок», «Дбаємо про охорону праці, безпеку життєдіяльності» та ін. Інформаційними візитівками та мультимедійною презентацією про добрі справи первинної організації Профспілки Ковалиської школи зустріла гостей Ярута Т.В.

Варто зазначити, що Ковалиська ЗОШ І-ІІ ступенів у районі є базовою щодо організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності. У 2013 році колектив зайняв призове місце у районному етапі Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах освіти. Тут не на словах дбають про безпечні умови праці, навчання учасників навчально-виховного процесу. У школі створено кімнату психологічного розвантаження для працівників, кімнату школяра для відпочинку учнів, обладнано кабінет медичної сестри, оснащено внутрішні туалети, на високому рівні організовано гаряче харчування для учнів та працівників школи, дотримано вимог теплового режиму.

У ході навчального семінару про участь первинної профспілкової організації у здійсненні громадського контролю за дотриманням законодавства про охорону праці доповіла голова профкому. Використовуючи фотоматеріали та презентацію до виступу Тетяна Вікторівна зазначила, що профспілковий комітет постійно здійснює контроль за дотриманням законодавства про охорону праці, створенням безпечних і нешкідливих умов праці, належних санітарно-побутових умов праці і навчання учнів, забезпеченням працівників спецодягом, взуттям і іншими засобами індивідуального та колективного захисту. З метою систематичного дотримання вимог законодавства з охорони праці у школі діє триступенева система контролю.

Ділилася досвідом роботи директор школи Н.В. Гирник. Вона продемонструвала велику кількість документації, яка систематизована відповідно вимог чинного законодавства з питань дотримання безпеки та охорони праці. Також Наталія Василівна розповіла про те, як у школі проходить І етап Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці.

Про вдосконалення форм роботи представників профспілок з питань охорони праці проінформувала голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Н.Г. Плясунова. Начальник служби з охорони праці відділу освіти Смілянської РДА В.С. Коломійчук вказав на особливості підготовки та проведення районного етапу Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, який відбудеться на початку 2014 р. Актуальними у роботі семінару стали питання про стан медичного обслуговування працівників освіти району та заходи щодо їх покращення.

Ось так, використовуючи метод «коло думок», ІКТ профспілкові лідери заглибилися у вивчення питань з охорони праці. В ході семінару учасники навчання мали змогу на практиці закріпити отримані знання і проаналізувати всі проблемні ситуації. Директор школи та голова профкому на закінчення навчання отримали сертифікат та довідку районної організації Профспілки за організацію та проведення з охорони праці.


Президія Смілянської районної організації Профспілки


Президія Смілянської районної організації ПрофспілкиПрезидія Смілянської районної організації Профспілки

Президія Смілянської районної організації ПрофспілкиПрезидія Смілянської районної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори