Профспілкові центри Черкащини

Профспілкові центри ЧеркащиниСмілянська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України, що на Черкащині, вважає своїм головним обов’язком приділяти належну увагу кожному спілчанину та постійно сприяти поліпшенню роботи первинних профспілкових організації навчальних закладів освіти району.

Уперше цього року, з метою прямого спілкування з освітянами голова Смілянської районної організації Профспілки Ніна Григорівна Плясунова створила профспілкові центри на базі трьох шкіл району: Балаклеївської ЗОШ І-ІІ ступенів №2, Сунківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Ковалиської ЗОШ І-ІІ ступенів. Саме там відбуватимуться семінари-практикуми для голів профкомів та профорганізаторів навчальних закладів Смілянського району.

Подібний формат відкритого обміну досвідом, думками та ідеями закріплює зворотній зв’язок і приносить подвійну користь. По-перше, упродовж кожної із зустрічей спілчани отримають важливу інформацію з питань соціально-економічного захисту, а також роз’яснення юридичного, організаційного й інформаційно характеру. По-друге, голова Смілянської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України матиме можливість дізнатися з перших уст, чим живе первинка, профгрупа і що турбує людину праці сьогодні.

Нещодавно на базі Балаклеївської ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Смілянської районної ради відбувся перший семінар-навчання для профспілкових лідерів новоствореного Балаклеївського профспілкового центру. 15 учасників семінару гостинно зустрічали директор навчального закладу Т.О. Мінченко та голова первинної профспілкової організації Ж.П. Занєгіна.

Голова районної організації Профспілки Н.Г. Плясунова ознайомила присутніх з планом роботи профспілкового центру, з особливостями функціонування сайту Смілянської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Голова профкому Балаклеївської ЗОШ І-ІІ ст. №2 Жанна Петрівна Занєгіна продемонструвала документаційну та нормативно-правову базу, яка зібрана для підвищення обізнаності та полегшення роботи голови первинної профспілкової організації.

Окресливши актуальні завдання та перспективи профспілкової роботи профспілкового центру, Ніна Григорівна Плясунова надала слово спілчанам. Серед озвучених проблемних моментів особливе місце посідають питання атестації педагогічних працівників за «новим положенням», атестації робочих місць за умовами праці.

Під час діалогу в дружній атмосфері голови первинок висвітлювали нагальні питання їх діяльності на конкретних ситуативних прикладах, ділися турботами працівників загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів від педагога до обслуговуючого персоналу і передавали настрої освітянських колективів.

Активні форми роботи, обмін досвідом, жваве спілкування, обговорення актуальних питань сприятимуть удосконаленню діяльності голів профкомів та профорганізаторів Балаклеївського профспілкового центру Смілянського району, що на Черкащині.

Н.Г. Плясунова
голова Смілянської районної організації Профспілки


Профспілкові центри ЧеркащиниПрофспілкові центри Черкащини

Профспілкові центри Черкащини

Схожі публікації


Догори