Профспілкові вісті з Мелітополя

Профспілкові вісті з МелітополяЗгідно з планом роботи Мелітопольської РО профспілкової організації Профспілки працівників освіти та науки України 13 грудня 2013 року на базі Спаської ЗШ пройшов семінар голів профспілкових організацій.

Профспілкові лідери зібралися, щоб обговорити напрями своєї роботи, підвести підсумки та намітити плани.

Особливим моментом в роботі семінару стало привітання головою РО Профспілки М.П. Тєтєріною новообраних голів первинних організацій. Марія Петрівна привітала їх з відповідальною посадою та побажала активної співпраці, енергії, натхнення. Досвідчені голови ПК вручили кожному вітальні листівки та пам’ятні подарунки.

Також було проведено конкурс на кращу первинну профспілкову організацію. У конкурсі взяли участь 34 загальноосвітніх школи і навчальні заклади нового типу. Однією з умов конкурсу було надання документації згідно Положення. При цьому виявлено, що профспілковим членством охоплено 100% працівників навчальних закладів.

Велике значення при підбитті підсумків роботи відіграє участь ППО у масових заходах: туристичні зльоти, конкурси з охорони праці, інші конкурси, спортивні змагання. Виходячи із аналізу проведення і участі у конкурсі слід зазначити, що переможцями серед загальних шкіл І – ІІІ ступенів і навчальних закладів нового типу стали:

• І місце – Констянтинівське КНВО «Таврія», Вознесеньська ЗШ I-III ступенів;
• ІІ місце – Мирненьська ЗШ І-ІІІ ступенів;
• ІІІ місце – КСРШ «Прометей», Констянтинівський ліцей «Ерудит», Астраханська ЗШ І-ІІІ ступенів.

Серед первинних профспілкових організацій шкіл І-ІІ ступеня:
• І місце посіла Тихонівська ЗШ І-ІІ ступенів;
• ІІ місце – Федорівська ЗШ І-ІІ ступенів.

Серед первинних профспілкових організацій дошкільних навчальних закладів та приютів кращою стала профспілкова організація КУ Мирненьського обласного притулку для дітей, почесне друге місце у ДНЗ «Теремок» Констянтинівської с/р, третє місце за ДНЗ «Теремок» Вознесеньської с/р.

Голова Мелітопольської районної профспілкової організації Марія Тєтєріна привітала переможців та закликала всіх до тісної співпраці в колективах на благо працівників та взаєморозуміння з керівниками закладів. Вона зауважила, що на якісну оцінку діяльності первинних профспілкових організацій впливатиме активна участь їх членів у всіх заходах, які проводяться районною обласною профспілкою.

Ксенія Захарова,
заступник голови Мелітопольської районної організації Профспілки, Запорізька область

Схожі публікації


Догори