Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою!Підбито підсумки конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію, присвяченого до 75-річчя заснування Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

У Мелітопольській міській організації Профспілки працівників освіти пройшов конкурс на кращу первинку. Міський етап проводився з першого березня 2014 року до першого вересня 2014 року.

Метою огляду-конкурсу була активізація діяльності первинних профспілкових організацій, ПК із питань внутріспілкової, організаційної роботи та інших напрямків статутної діяльності, спрямованої на захист трудових соціально-економічних прав і інтересів працівників, посилення мотивації членства в Профспілці, підвищення авторитету та формування позитивного іміджу організації; вивчення, узагальнення та поширення перспективного профспілкового досвіду, надання методичної та практичної допомоги профспілковому активу ППО.

Голови ППО надали документацію, матеріали, фотозвіти. Були проаналізовані та складені діаграми щодо динаміки членства в Профспілці, оздоровлення спілчан та їх дітей тощо.

Переглянувши надані документи, комісія, крім зазначених вище заходів, особливу увагу приділяла таким питанням, як: охоплення працівників профспілковим членством; ведення профспілкового обліку; профспілкової документації згідно вимог та номенклатури справ; розподіл обов’язків між членами ПК; планування роботи ПК та ППО; проведення профспілкових зборів, засідань ПК, постійних комісій ПК; актуальність питань, що розглядались; колективно-договірне регулювання відносин соціальних партнерів, контроль за виконанням колдоговору.

Під час огляду комісія звертала увагу на організацію роботи з різних напрямків статутної роботи. Це і робота з ветеранами, молоддю, інформаційна діяльність: співпраця зі ЗМІ, інформаційний профспілковий куточок; передплата профспілкової преси; фінансова діяльність, надання матеріальної допомоги членам Прорфспілки.

Члени комісії звернули увагу на естетичність, сучасність оформлення документації і матеріалів, фото, аудіо, відео – матеріали про діяльність ППО.
Комісія підбила підсумки та визначила переможців. На засіданні президії МО Профспілки була прийнята постанова про виплату заохочення за зайняті призові місця. Так, І місце посіла – гімназія №19, голова ППО – Г.В. Плаксіна, ІІ місце – ДНЗ №41, голова ППО – О.П. Путра, ІІІ місце – СШ №23, голова ППО – Н.С. Фурман, НЗ №8, голова ППО – Л.В. Широкоград.

На засіданні ради Мелітопольської міської організації Профспілки, що відбулося 11 вересня 2014 року голови ППО навчальних закладів були ознайомлені з висновками комісії, з досвідом роботи учасників конкурсу-огляду. Г.В. Плаксіна, Н.С. Фурман показали мультимедійні презентації про роботу первинки, переможці були нагороджені Почесними грамотами міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Матеріали з досвіду роботи ППО залишаються в міській організації Профспілки для ознайомлення новообраним головам ППО, а матеріали ППО гімназії №19, голова ППО Г.В. Плаксіна, були направлені на обласний етап конкурсу, і як вже стало відомо зайняли І місце. Вітаємо з перемогою!

Тетяна Маненко,
голова Мелітопольської міської організації Профспілки


Вітаємо з перемогою!Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою!Вітаємо з перемогою!

Схожі публікації


Догори