Моделюємо та проводимо профспілкові збори

Моделюємо та проводимо профспілкові збориВідповідно до плану роботи обласного комітету Профспілки на 2015 рік, 4 червня, на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Миколаївської області відбувся міжрайонний (кущовий) семінар-навчання за участю голів районних, міських, первинних організацій Профспілки.

Відкрив семінар голова Снігурівської районної організації Профспілки В.О.Кисіль.

Учасники семінару взяли участь в моделюванні та вирішенні профкомами проблемних питань, непересічних ситуацій, які трапляються при розгляді їх на засіданнях профспілкових органів.

Було продемонстровано елементи підготовки та проведення засідання профкому та профспілкових зборів.

У ході семінару застосовувались елементи інтерактивних методів навчання профактиву: «мозковий штурм», «круглий стіл», «ділова гра», «ситуаційний аналіз», а також проведено вікторину з учасниками семінару на тему: «Про надання відпусток працівникам навчального закладу за 2014-2015 роки».

Голова первинної профспілкової організації Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 О.В. Бикова та директор школи Н.В. Сокульська презентували досвід спільної роботи адміністрації та профкому школи.

У роботі семінару взяла участь начальник Снігурівського районного відділу освіти Л.І. Мендус. Відбувся обмін досвідом роботи. Учасники семінару висловили задоволення отриманими знаннями з профспілкової роботи.

В.О. Кисіль, голова Снігурівської районної
організації Профспілки, Миколаївська область

Схожі публікації


Догори