Навчання – складова дієвості та мотивації роботи профспілкової організації

Навчання – складова дієвості та мотивації роботи профспілкової організаціїНовобузькою районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України (Миколаївська область) 8 жовтня 2015 року, проведено семінар – навчання з головами первинних профспілкових організацій на тему: «Організація роботи профкому щодо здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про працю у загальноосвітніх навчальних закладах».

У роботі семінару взяли участь голови районних організацій профспілки Баштанського, Березнегуватського, Казанківського, Снігурівського районів та працівники обкому Профспілки.

Діяльність районної організації Профспілки та принципи співпраці презентували начальник відділу освіти С.Г. Розуменко та голова районної організації профспілки В.А.Кондратенко.

Практична частина семінару складалася з проведення тренінгового заняття з питань моделювання та аналізу конкретних ситуацій членів профкому при вирішенні проблемних соціально – трудових питань у профспілковій організації.

Наприкінці практичної частини відбувся обмін досвідом роботи, який перетворився на дискусійний майданчик, де кожен учасник мав можливість висловити своє бачення сучасної профспілкової роботи.

Родзинкою семінару стала екскурсія учасників семінару до музею освіти Новобужжя.

В.А. Кондратенко,
голова Новобузької районної організації Профспілки, Миколаївська область

Схожі публікації


Догори