Ефективне управління профспілкою: секрети успіху від найкращих

Ефективне управління профспілкою: секрети успіху від найкращихЗ метою ознайомлення з досвідом роботи Первомайської міської організації профспілки працівників освіти і науки на Миколаївщині, 15 жовтня 2015 року, у м. Первомайську, на базі ДНЗ №16, відбувся обласний семінар, у якому взяли участь голови районних, міських, вузівських організацій профспілки.

Відкрила семінар голова обкому профспілки В.М. Оборонько і окреслила основні аспекти роботи семінару.

Начальник міського управління освіти Г.Ф. Остапенко у своєму виступі проінформувала про співпрацю з міською профспілковою організацією по вирішенню освітянських питань.

Секретами успіху в діяльності профспілкової організації на тему: «Проактивність – шлях до ефективного управління профспілкою» поділилася голова Первомайської міської організації профспілки І.В. Сисоєва.

Креативну лабораторію – тестування за методологією Адізеса «Визнач свій PAEI» продемонструвала модератор С.М. Бондаровська, голова профкому, практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ст. №16.

Флешмоб «Квітуча Україна» з учасниками семінару провела модератор В.М. Тараненко, голова профкому ДНЗ №5.

Майстер-клас зі скрапбукінгу показала модератор О.А. Баранська, голова профкому ЦНТТУМ.

До участі в обговоренні питань семінару активно долучилися голови районних, міських, вузівських організацій профспілки. При підбитті підсумків семінару-навчання В.М. Оборонько, голова обкому профспілки, відзначила позитивні результати заходу.

Миколаївська обласна організація Профспілки


Ефективне управління профспілкою: секрети успіху від найкращих Ефективне управління профспілкою: секрети успіху від найкращих

Схожі публікації


Догори