На Миколаївщині соціальні питання освітян вирішуються спільно

На Миколаївщині соціальні питання освітян вирішуються спільно2 квітня 2015 року в приміщенні обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ пленум обласного комітету Профспілки, на якому було розглянуто наступні питання:

1. Про спільну роботу керівників установ та закладів освіти і профспілкових органів щодо забезпечення гарантованих трудових прав працівників.
2. Про обласний рейтинг районних, міських організацій Профспілки у 2014 році.
3. Нагородження учасників-переможців обласних творчих конкурсів «На кращий інформаційно-презентаційний матеріал» та на кращу статтю «У центрі профспілки – людина».

З основного питання порядку денного виступила В.М. Оборонько, голова обласного комітету Профспілки.

У роботі пленуму взяли участь Г.Л. Каськова, в.о. заступника директора департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації, начальники районних, міських управлінь та відділів освіти.

При обговоренні першого питання в.о. директора департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації Г.Л. Каськова проінформувала учасників Пленуму про роботу департаменту щодо забезпечення навчального процесу в закладах освіти області та вирішення актуальних освітянських проблем. Націлила на подальшу співпрацю з освітянською профспілкою та на неухильне дотримання трудового законодавства про працю при прийнятті управлінських рішень.

Начальник управління освіти Первомайської міської ради Г.Ф. Остапенко, поділилась досвідом роботи з органами місцевої влади у вирішенні соціально-економічних питань освітян міста, навела приклади соціального діалогу з профспілкою.

У виступах А.М. Тубальцева, голови первинної профспілкової організації Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Мовчан С.В., голови Миколаївської міської організації Профспілки, Олексюк О.М., голови первинної профспілкової організації студентів МНУ імені В.О. Сухомлинського, Муравської І.О., голови Кривоозерської районної організації Профспілки підкреслювалась важливість співпраці профспілки з соціальними партнерами, наводились позитивні приклади результатів цієї роботи, висвітлювались проблеми, які потребують вирішення.

В урочистій обстановці було проведено нагородження переможців творчих конкурсів та переможців обласного рейтингу. Пленум пройшов конструктивно, на високому організаційному рівні.

Миколаївська обласна організація Профспілки


На Миколаївщині соціальні питання освітян вирішуються спільноНа Миколаївщині соціальні питання освітян вирішуються спільно

На Миколаївщині соціальні питання освітян вирішуються спільноНа Миколаївщині соціальні питання освітян вирішуються спільно

Схожі публікації


Догори