Соціальний діалог профспілки і влади міста Миколаєва

Соціальний діалог профспілки і влади міста МиколаєваЗа ініціативою обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України спільно з міським комітетом, 19 травня 2015 року, в приміщенні Миколаївського міського будинку учителя відбулася зустріч профспілкового активу м. Миколаєва з міським головою Ю.І. Гранатуровим на тему: «Соціальний діалог профспілки і влади».

У роботі зустрічі взяли участь Г.Л. Каськова, в.о. директора департаменту освіти, науки та молоді ОДА, В.М. Оборонько, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, Г.І. Деркач, начальник управління освіти Миколаївської міської ради.

На зустрічі були розглянуті питання:

– використання видатків освітньої субвенції;
– проведення своєчасної та в повному обсязі виплати зарплати, надбавок за окремі види педагогічної діяльності, доплат, щорічної грошової винагороди, оздоровчих;

– виплата відпускних;
– укомплектування навчальних закладів педагогічними кадрами на 2015-2016 навчальний рік;

– реорганізація навчальних закладів;
– проходження обов’язкових щорічних медоглядів педагогічними працівниками;
– утримання навчальних закладів та інші.

Голова обласної організації Профспілки В.М. Оборонько у своєму виступі поставила завдання перед профспілковим активом щодо успішного завершення навчального року та нагородила Почесними грамотами і грошовими винагородами кращих голів первинних профспілкових організацій Миколаєва.

Миколаївська обласна організація Профспілки


Соціальний діалог профспілки і влади міста МиколаєваСоціальний діалог профспілки і влади міста Миколаєва

Схожі публікації


Догори