Важлива зустріч у Вінницькій ОДА

Важлива зустріч у Вінницькій ОДА15 травня 2013 року в приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації за ініціативи обласної організації Профспілки відбулася зустріч голів районних, міських організацій Профспілки та начальників органів управління освітою області.

Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань: оптимізація навчальних закладів, фінансування освітньої галузі області, виплата відпускних педагогічним працівникам, організоване завершення 2012-2013 навчального року.

Зустріч розпочала заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, також виступили директор обласного Департаменту освіти і науки Ігор Івасюк, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Пугачов визначивши основною проблемою освітянської сфери втрату шкільного контингенту і як наслідок – необхідність оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів.

Наявність порушень законодавства при здійсненні оплати праці педагогічним працівникам та низький рівень заробітної плати в органах управління освітою.
В обговорені взяли участь лідери районних організацій Профспілки, начальники районних, міських відділів і управлінь освітою.

Підбиваючи підсумки зустрічі, учасники засідання висловили переконання в тому, що співпраця обласної влади, органів управління освітою та обласної організації Профспілки повинна мати продовження у неперервному, системному діалозі.

Вінницька обласна організація ПрофспілкиВажлива зустріч у Вінницькій ОДА    Важлива зустріч у Вінницькій ОДА

Важлива зустріч у Вінницькій ОДА    Важлива зустріч у Вінницькій ОДА

Важлива зустріч у Вінницькій ОДА    Важлива зустріч у Вінницькій ОДА

Схожі публікації


Догори