Підписання нової Угоди між обкомом Профспілки та Департаментом освіти і науки ОДА

Підписання нової Угоди між обкомом Профспілки та Департаментом освіти і науки ОДА31 жовтня відбувся пленум Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки з порядком денним: «Про виконання Угоди між обкомом Профспілки працівників освіти і науки та Департаментом освіти і науки облдержадміністрації на 2011-2015 р. та Угоду на 2013-2015 роки».

У роботі пленуму брали участь заступник голови Вінницької облдержадміністрації Л.М. Спірідонова, голова Федерації профспілок області В.Г. Паращук, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації І.Д. Івасюк та керівники районних, міських органів управління освітою.

Заступник голови ОДА Л.М. Спірідонова у своєму виступі відзначила позитивну роботу обласної організації Профспілки з питань соціально-економічного захисту освітян області.

Голова Вінницької обласної організації Профспілки С.Г. Пугачов та директор Департаменту ОДА І.Д. Івасюк у своїх доповідях прозвітували про хід виконання зобов’язань за Угодою за 2012-2013 роки та підписали Угоду на 2013-2015 рр.

В обговоренні проекту нової Угоди взяли участь члени обкому Профспілки та керівники районних, міських органів управління освітою.

Після реєстрації у відповідних органах Угода буде висвітлена на сайті обкому Профспілки та опублікована в газеті «Слова педагога».

Вінницька обласна організація Профспілки


Підписання нової Угоди між обкомом Профспілки та Департаментом освіти і науки ОДАПідписання нової Угоди між обкомом Профспілки та Департаментом освіти і науки ОДА

Підписання нової Угоди між обкомом Профспілки та Департаментом освіти і науки ОДАПідписання нової Угоди між обкомом Профспілки та Департаментом освіти і науки ОДА

Схожі публікації


Догори