Черговий пленум Вінницької обласної організації Профспілки

Черговий пленум Вінницької обласної організації ПрофспілкиЗгідно плану роботи Вінницької обласної організації Профспілки днями відбувся черговий пленум обкому Профспілки за участі начальника управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації І.Д Івасюка.

На засіданні пленуму підбивалися підсумки виконання угоди між обласним управлінням освіти і науки Вінницької облдержадміністрації та обласною організацією Профспілки за 2011 рік.

У звіті Ігор Дмитрович Івасюк проінформував членів обкому Профспілки про заходи що здійснюються органами управління освітою та органами влади із виконання зобов’язань, за умовами обласної Угоди щодо зміцнення матеріальної бази освітніх закладів, поліпшення роботи з кадрами, з обдарованою молоддю, ґрунтовно зупинився на роботі з фінансового стану освіти.

У своїй доповіді Сергій Пугачов – голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, відзначив ефективність механізму соціального партнерства в області, складовими якого є обласна Угода та угоди, укладені на рівні районів, міст, колективних договорів освітніх закладів. На користь соціального діалогу свідчать позитивні здобутки, досягнуті в ході реалізації положень Угоди. Так, у 2011 році на основі обласної, районних, міських угод, колективних договорів освітніх закладів працівники галузі отримали більше 11 мільйонів гривень додатково до визначеного законодавством, це приблизно 214 грн на кожного працюючого.

Також голова обласної організації Профспілки зупинився на питаннях реорганізації та оптимізації навчальних закладів, оплати праці педпрацівників, у т.ч. у зв’язку з запровадженням нового Типового положення про атестацію педагогічних працівників, охорони праці, оздоровлення та відпочинку членів Профспілки тощо.

Учасники пленуму взяли зацікавлену участь в обговоренні доповідей, задавали багато запитань, на які отримали ґрунтовні відповіді.


Вінницька обласна організація Профспілки


Черговий пленум Вінницької обласної організації ПрофспілкиЧерговий пленум Вінницької обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори