ХХ звітно-виборна конференція Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки

ХХ звітно-виборна конференція Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і наукиУ концертному залі Вінницької обласної філармонії 18 грудня відбулася ХХ звітно-виборна конференція Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.

У роботі конференції брали участь 134 делегатів, а також заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Любов Андріївна Гарбаренко, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Дмитрович Івасюк, голова Федерації профспілок області Володимир Григорович Паращук, народний депутат України Сергій Володимирович Кудлаєнко.

Під час звітно-виборної конференції було затверджено Звернення від делегатів конференції до Президента України, Прем’єр-Міністра України, Голови Верховної Ради України з приводу зменшення видатків на освітню галузь у 2015 році та прийнято рішення виділити фінансування в розмірі 30000 тисячі гривень для придбання необхідного обладнання для Вінницького військово-медичному центру ВПС України.

Делегати конференції одностайно довірили очолювати Вінницьку обласну організацію Профспілки працівників освіти і науки Сергію Георгійовичу Пугачову.

Вінницька обласна організація Профспілки


ХХ звітно-виборна конференція Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки

Схожі публікації


Догори