Звітно-виборна конференція Житомирської обласної організації Профспілки

Звітно-виборна конференція Житомирської обласної організації Профспілки14 травня 2015 року відбулася ХХ звітно-виборна конференція Житомирської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Зі звітною доповіддю «Про роботу комітету обласної організації Профспілки за період від травня 2010 р. до травня 2015 р. виступив голова обласної організації Василь Когут.

Голова обкому, зокрема, розкрив діяльність профорганів обласної профспілкової організації за звітний період, проаналізував здобутки та проблеми, які ще є в системі освіти області та в соціально-економічному становищі працівників галузі, а також окреслив основні завдання, які потрібно вирішувати галузевій Профспілці в найближчій перспективі.

В обговоренні доповіді взяли участь Тамара Чугаєвська, голова Житомирської міської організації Профспілки, член ЦК Профспілки, Григорій Сташенко, начальник відділу освіти Черняхівської РДА, Неля Паламарчук, голова федерації профспілок області, Олег Антонов, голова ППО студентів держуніверситету, Валерій Кузьміч, учитель, голова ППО Білокоровицької ЗОШ №3, Олевського району та Сергій Романюк, заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України. Виступаючі високо оцінили діяльність комітету обласної організації Профспілки та закцентували увагу учасників конференції на необхідності розв’язання багатьох проблем, які є в освітній галузі на сьогодні.

Учасники звітно-виборної конференції визнали роботу обласної організації Профспілки працівників освіти і науки задовільною, затвердили звіт ревізійної комісії, а також Звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України з вимогами вжити всіх необхідних заходів для негайного підвищення мінімальної заробітної плати, першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки, пенсій та інших гарантованих державою виплат, відмінити обмеження пенсійних прав працівників, переглянути рішення про надзвичайно високе підвищення плати за комунальні послуги, збільшити обсяги видатків з Державного бюджету України на 2015 рік для забезпечення індексації заробітної плати працівників та стипендій студентів, інших виплат, які не проводяться у зв’язку з обмеженими призначеннями. Загальна сума недостатнього фінансування галузі освіти області за бюджетними призначаннями становить понад 104 млн. гривень.

Конференція обрала головою обласної профспілкової організації на новий термін Василя Когута, заступником голови – Миколу Краська.

Житомирська обласна організація Профспілки


Звітно-виборна конференція Житомирської обласної організації ПрофспілкиЗвітно-виборна конференція Житомирської обласної організації Профспілки

Звітно-виборна конференція Житомирської обласної організації ПрофспілкиЗвітно-виборна конференція Житомирської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори