ХХ звітно-виборна конференція Рівненської обласної організації Профспілки

ХХ звітно-виборна конференція Рівненської обласної організації Профспілки25 березня 2015 року відбулася ХХ звітно-виборна конференція Рівненської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

У роботі конференції взяли участь Василь Григорович Грановський – член ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, голова Волинської обласної організації Профспілки, Микола Харитонович Шершун – голова Федерації профспілок Рівненської області, Петро Миколайович Коржевський – заступник начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Наталія Петрівна Карп'юк – заступник начальника територіальної державної інспекції праці, заступник головного державного інспектора праці Рівненської області.

Голова Рівненської обласної організації Профспілки Ю.І. Кравець у своїй звітній доповіді проаналізував роботу організації за звітний період. Він акцентував увагу на реальних здобутках спільних дій виборних органів Профспілки впродовж 2010-2014 років та окреслив проблеми, які вимагають невідкладного вирішення. Серед них:

– не допустити заборгованості з виплати заробітної плати та примусове відправлення працівників у відпустки без збереження оплати праці;

– зберегти обсяги доплат педагогам за престижність праці, додаткову педагогічну роботу, керівникам освітніх закладів за складність і напруженість в роботі, розмір винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків не менше 50% ставки заробітної плати (посадового окладу) відповідно до обласної Угоди;

– домагатися збільшення фінансування галузі до рівня, визначеного ст.61 Закону України «Про освіту», запровадження в повному об'ємі ст.57 Закону України «Про освіту» щодо рівня ставок (посадових окладів) педагогічних та науково-педагогічних працівників;

– приділення належної уваги проблемам молодих педагогів, а саме вирішення житлової проблеми, підтримка з боку Профспілки щодо професійного становлення молодого спеціаліста.

Після звіту голови ревізійної комісії А.В. Щуровської обговорювалися обидві доповіді.

Голова ФПО Микола Шершун відзначив, що Рівненська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України є прикладом і задає тон роботи у питаннях захисту спілчан іншим організаціям. Зупинився на основних викликах сьогодення та необхідності модернізації профспілкового руху.

Після обговорень та виступів роботу Рівненської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України за 2010-2014 роки було визнано «задовільною».

Делегати одноголосно обрали Юрія Ісаковича Кравця головою Рівненської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на новий термін. І недарма він вкотре отримав довіру делегатів, адже йому притаманні розум, хист і сила, особиста громадська позиція, вміння визначати пріоритети і домінанти, легко і впевнено вести за собою людей.

Щиро вітаємо Юрія Ісаковича! Бажаємо і надалі успішно керувати профспілковим човном, міцного здоров'я, оптимізму та перемог. Віримо, що його бажання, мудрість та можливості примножаться і принесуть очікувані результати в профспілковій діяльності.

Рівненська обласна організація Профспілки


ХХ звітно-виборна конференція Рівненської обласної організації ПрофспілкиХХ звітно-виборна конференція Рівненської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори