Звітно-виборна конференція Волинської обласної організації Профспілки

Звітно-виборна конференція Волинської обласної організації Профспілки2 квітня відбулася ХХ звітно-виборна конференція Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки. Про роботу Волинського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки за період від квітня 2010 року до квітня 2015 року доповідав голова Профспілки Василь Грановський.

У своїй доповіді він зазначав, що обласна організація Профспілки працівників освіти і науки нараховує 51307 спілчан. Основними напрямами в роботі обласної організації Профспілки є захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки, здійснення контролю за дотриманням законодавства про працю, підвищення престижу педагогічної праці, правовий захист членів Профспілки, розвиток соціального партнерства, збереження мережі закладів освіти, організаційне та фінансове зміцнення Профспілки.

Доповідач детальніше проаналізував зростання заробітної плати освітян за звітній період, акцентуючи на ефективному соціальному партнерстві з органами місцевого самоврядування та владою.

Василь Грановський у своєму виступі окреслив плани на майбутнє та зазначав, що порівняно з іншими областями, у нас освіті приділяється особлива увага. «Дякую усім за співпрацю, разом ми зможемо подолати усі труднощі», – додав голова обкому на завершення доповіді.

У роботі конференції взяли участь С.Є. Мишковець – заступник голови ОДА, С.М. Романюк – заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України, Ю.І. Кравець – голова Рівненської обласної організації Профспілки, заступник Голови Профспілки на громадських засадах В.Я. Загрева – начальник управління освіти і науки ОДА, П.С. Олешко – ректор інституту післядипломної педагогічної освіти, начальники управлінь і відділів освіти, керівники навчальних закладів та вищих навчальних закладів обласного підпорядкування.

Учасники звітно-виборної конференції визнали роботу обласної організації Профспілки працівників освіти і науки задовільною, затвердили звіт ревізійної комісії.

Головою Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на новий термін одноголосно обрали Василя Грановського.

Волинська обласна організація ПрофспілкиЗвітно-виборна конференція Волинської обласної організації ПрофспілкиЗвітно-виборна конференція Волинської обласної організації Профспілки

Звітно-виборна конференція Волинської обласної організації ПрофспілкиЗвітно-виборна конференція Волинської обласної організації Профспілки

Звітно-виборна конференція Волинської обласної організації ПрофспілкиЗвітно-виборна конференція Волинської обласної організації Профспілки

Звітно-виборна конференція Волинської обласної організації ПрофспілкиЗвітно-виборна конференція Волинської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори