XX звітно-виборна конференція Кіровоградської обласної організації Профспілки

XX звітно-виборна конференція Кіровоградської обласної організації Профспілки15 травня 2015 року відбулася XX звітно-виборна конференція Кіровоградська обласна Профспілки працівників освіти і науки України.

У звітній доповіді голови обкому профспілки С.Л. Скалько відзначалося, що у п’ятирічному періоді зусилля профспілкових організацій були спрямовані на організаційне зміцнення, єдності профспілкових рядів, здійснення соціального захисту, поліпшення умов праці і навчання, задоволення культурних, духовних освітніх потреб та інтересів працюючих і студентської молоді.

У доповіді та виступах делегатів порушувалися питання забезпечення належного фінансування освітянської галузі, підвищенні рівня заробітної плати вчителя, особливо молодого, забезпечення працівників галузі житлом, підвищення рівня пенсії педагогічних працівників, а також виділення місцевими бюджетами коштів на виплату педагогічним працівникам винагороди за сумлінну працю та зразкове виконання обов'язків відповідно до постанови КМУ від 5.06.2000 року №898.

Роботу обласного комітету Профспілки за звітний період визнано задовільною, а звіт ревізійної комісії обласної організації профспілки затверджено.
Учасники конференції прийняли Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та місцевих органів влади щодо поліпшення соціального захисту працівників галузі.

Головою обласної організації профспілки обрано Світлану Леонідівну Скалько, заступниками голови обкому профспілки – Сергія Юрійовича Петрова, на громадських засадах – Лідію Францівну Шатну.

Обрано делегатів на VІІІ з’їзд Профспілки працівників освіти і науки України та делегованих до складу ЦК та ревізійної комісії Профспілки працівників освіти і науки України.

У роботі конференції взяла участь, виступила і вручила нагороди кращим профспілковим активістам заступник голови Профспілки Любов Андріївна Гарбаренко.

Делегатів та запрошених конференції привітали колеги з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської обласної та міської, Львівської, Одеської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської обласних організації Профспілки.

Кіровоградська обласна організація Профспілки


XX звітно-виборна конференція Кіровоградської обласної організації ПрофспілкиXX звітно-виборна конференція Кіровоградської обласної організації Профспілки

XX звітно-виборна конференція Кіровоградської обласної організації ПрофспілкиXX звітно-виборна конференція Кіровоградської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори