Освітянська профспілка Івано-Франківської області відзвітувала про свою роботу

Освітянська профспілка Івано-Франківської області відзвітувала про свою роботу25 березня 2015 року відбулася ХХІІ звітно-виборна конференція обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
У її роботі взяли участь 133 делегати від районних, міських та первинних профспілкових організацій.

Зі звітною доповіддю «Про роботу обкому Профспілки за період із 25.03.2010 р. до 24.03.2015 р. та завдання обласної профспілкової організації щодо виконання вимог Статуту галузевої Профспілки» виступив голова обласної організації Мирослав Михайлович Габорак.

Він, зокрема, розкрив діяльність профорганів обласної профспілкової організації за звітний період, проаналізував здобутки та проблеми, які ще є в системі освіти області та в соціально-економічному становищі працівників галузі, а також окреслив основні завдання, які потрібно вирішувати галузевій Профспілці в найближчій перспективі.

В обговоренні доповіді взяли участь Юрій Степанович Копчак, голова первинної профспілкової організації Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Надія Ярославівна Коцан, учитель, голова первинної профспілкової організації Закерничанської ЗОШ І-ІІ ст. Рожнятівського району, Оксана Дмитрівна Вербовецька, учитель, голова первинної профспілкової організації Вигодського навчально-реабіліційного центру, Оксана Григорівна Андрусів, вихователь дошкільного навчального закладу № 12 м. Івано-Франківська, Наталія Михайлівна Пігач, голова первинної профспілкової організації департаменту освіти і науки ОДА, Віктор Євстахійович Кімакович, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Ігор Євгенович Басюк, голова РПО, Сергій Михайлович Романюк, заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України. Виступаючі високо оцінили діяльність обкому Профспілки та закцентували увагу учасників конференції на необхідності розв’язання багатьох проблем, які є в освітній галузі на сьогодні.

Також у роботі конференції взяв участь і виступив заступник голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Ігор Михайлович Пасічняк.

Конференція прийняла відповідну постанову та Програму дій обкому Профспілки на 2015-2020 роки, а також Звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України з вимогами вжити всіх необхідних заходів для негайного підвищення мінімальної заробітної плати, першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки, пенсій та інших гарантованих державою виплат, а також відмінити положення прийнятого 2 березня поточного року Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», які стосуються зменшення виплати пенсій працюючим пенсіонерам, та переглянути рішення про надзвичайно високе підвищення плати за комунальні послуги.

Конференція обрала головою обласної профспілкової організації на новий термін Михайла Габорака, заступником голови – Зоряну Король.

Івано-Франківська обласна організація Профспілки


Освітянська профспілка Івано-Франківської області відзвітувала про свою роботуОсвітянська профспілка Івано-Франківської області відзвітувала про свою роботу

Освітянська профспілка Івано-Франківської області відзвітувала про свою роботуОсвітянська профспілка Івано-Франківської області відзвітувала про свою роботу

Освітянська профспілка Івано-Франківської області відзвітувала про свою роботу

Схожі публікації


Догори