ХІХ звітно-виборна конференція Херсонської обласної організації Профспілки

ХІХ звітно-виборна конференція Херсонської обласної організації Профспілки21 квітня 2015 року в приміщенні Херсонської академії неперервної освіти відбулась ХІХ звітно-виборна конференція Херсонської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, яка завершила звітно-виборну кампанію в області.

У роботі конференції взяли участь 62 делегати та гості від міських, районних організацій Профспілки, первинних організацій вищих та професійно-технічних навчальних закладів. Серед запрошених були голова постійної комісії з питань науки, освіти, культури, молоді, спорту та взаємодії з засобами масової інформації , депутат обласної ради А. Кияновський, голова Херсонської облміжпрофради П. Лазник, голови галузевих обласних профспілкових організацій, начальники відділів освіти, керівники вищих та професійно-технічних навчальних закладів.

Звітно-виборна конференція ознаменувалася тривалою кропіткою підготовчою роботою до неї. Всі делегати мали змогу завчасно ознайомитись з основними тезами звітної доповіді голови обласної організації та проектом постанови, внести свої доповнення, зміни.

Перед початком конференції працювала фотовиставка та демонструвався відеофільм, які засвідчили основні віхи в роботі та досягнення обласної організації за звітний п’ятирічний термін.

Тон роботі конференції було задано звітною доповіддю голови організації Л. Кучерявої, яка детально проаналізувала діяльність комітету обласної організації за звітний період та окреслила основні завдання профспілки області на майбутнє.

Живі яскраві приклади роботи профорганів, об’єктивна оцінка діяльності профорганізацій, аналіз гострих актуальних проблем в питаннях соціально-економічних та трудових прав працівників, створення для них належних умов праці, відпочинку і дозвілля – все це стало дієвим поштовхом до зацікавленого обговорення доповіді.

На конференції виступали голови первинних і районних профорганізацій, керівники органів управління освіти області. В їхніх виступах у першу чергу звучали переживання за долю освітньої галузі, кожного навчального закладу, кожного працівника освіти області. Виступаючі говорили про необхідність підвищення престижності праці педагога, про боротьбу за повернення соціальних пільг на санаторно-курортне лікування, дитяче оздоровлення та відновлення функціонування санаторію-профілакторію ХАНО та ХДУ. Йшла мова і про повернення фінансування капітальних видатків закладів освіти, припинення спроб скоротити мережу навчальних установ, урізати і без того вкрай недостатнє матеріальне забезпечення працівників галузі.

На конференції панувала справжня ділова атмосфера, приймались відповідальні рішення стосовно підвищення ролі профспілки в питаннях розвитку освітньої галузі та йшов конструктивний і плідний діалог відносно ролі вчителя в суспільстві.

Делегати конференції були одностайні в прийнятті рішень і одноголосно обрали головою Херсонської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Людмилу Володимирівну Кучеряву.

Цілий ряд учасників конференції отримали відзнаки Центрального та обласного комітетів профспілки працівників освіти і науки, Херсонської облміжпрофради.

Президія Херсонської обласної організації Профспілки


ХІХ звітно-виборна конференція Херсонської обласної організації ПрофспілкиХІХ звітно-виборна конференція Херсонської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори