Звітно-виборна конференція ППОС ЛНУ ім. Івана Франка

Звітно-виборна конференція ППОС ЛНУ ім. Івана Франка2 квітня 2015 року відбулася ХХХV звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації студентів Університету, до участі в якій було обрано 200 делегатів, із них зареєстровано – 181 особу.

Зі звітною доповіддю про діяльність Первинної профспілкової організації студентів Львівського національного університету імені Івана Франка (ППОС ЛНУ ім. Івана Франка) за звітній період із 2010 року до 2015 року виступив голова профспілкового комітету студентів Михайло Мураль.

«Перед тим, як зробити наступний важливий крок, ми зазвичай оглядаємося назад, на вже пройдений шлях, прагнучи його осмислити, віднайти найприкметніші віхи і, з висоти нового досвіду, не помиляючись рухатись далі, до поставленої мети», – розпочав свій виступ Михайло Мураль.

Михайло Іванович підвів підсумки діяльності організації за останні п’ять років щодо реалізації статутних завдань, збереження та забезпечення навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, окресливши ті завдання, які стосуються зміцнення єдності студентського профспілкового руху.

В обговоренні звіту Михайла Мураля взяли участь його колеги: директор Студентського містечка Роман Березюк, колишній інструктор з організаційної роботи у профкомі студентів ППОС Сергій Жовнерук, провідний спеціаліст Студентського відділу, екс-голова Студентського уряду Роман Яцикович, Студентський мер Львова Євген Филипець, секретар голови ППОС Оксана Данилів.

Після обговорення делегати схвалили звіт голови ППОС.

Від імені Львівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України звернулася до учасників конференції Марія Яцейко. Марія Григорівна подякувала академічній спільноті Університету за тверду державницьку позицію, якої завжди дотримувався Львівський національний університет імені Івана Франка. «У Вашому Університеті – одна з найбільших профспілкових організацій в області.

Зі словами вдячності за створення неповторної атмосфери взаємоповаги, що панує в Первинній профспілковій організації студентів, за віддану роботу на засадах толерантності й порозуміння звернувся до Михайла Мураля Ректор Університету, професор Володимир Мельник.

У рамках звітно-виборної конференції Первинної профспілкової організації студентів відбулися вибори голови профкому студентів. За результатами відкритого голосування делегати конференції майже одноголосно («за» – 168, «проти» – 0, «утримались» – 1) обрали нового голову профспілкової організації студентів Львівського національного університету імені Івана Франка. Ним став аспірант механіко-математичного факультету І року навчання Андрій Білинський.

Відповідно до процедури обрання Андрій Білинський запропонував учасникам конференції персональний склад членів комітету ППОС, який делегати підтримали й затвердили.

Колектив профкому студентів щиро дякує Муралю Михайлу за багаторічну працю, переданий досвід та щире ставлення до свої підлеглих, а новообраному голові профкому студентів Білинському Андрію бажаємо багато сил, нових ідей задля розвитку профспілкової організації та студентів.

ППОС ЛНУ ім. Івана Франка


Звітно-виборна конференція ППОС ЛНУ ім. Івана ФранкаЗвітно-виборна конференція ППОС ЛНУ ім. Івана Франка

Звітно-виборна конференція ППОС ЛНУ ім. Івана ФранкаЗвітно-виборна конференція ППОС ЛНУ ім. Івана Франка

Звітно-виборна конференція ППОС ЛНУ ім. Івана ФранкаЗвітно-виборна конференція ППОС ЛНУ ім. Івана Франка

Схожі публікації


Догори