Звітна конференція профкому студентів Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

Звітна конференція профкому студентів Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова3 квітня 2014 року в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова пройшла звітна конференція первинної профспілкової організації студентів.

Від студентів та аспірантів університету було обрано 66 делегатів. У якості гостів були запрошені проректор із міжнародної діяльності Євген Трушляков та голова профспілкового комітету студентів Чорноморського державного університету Ігор Юденков.

На конференції був затверджений звіт профспілкового комітету студентів за 2013 рік, розглянутий план роботи на 2014 рік, затверджено положення про первинну профспілкову організацію студентів НУК ім. адмірала Макарова та обрані делегати на звітно-виборну конференцію Миколаївського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Рішенням конференції стало збільшення заходів, направлених на соціально-економічний захист членів профспілкової організації, посилення інформаційної роботи серед студентів та аспірантів, які навчаються в університеті, оперативне реагування на всі прояви незаконних дій по відношенню до членів профспілки, а також підписати у 2014 році угоди між адміністрацією університету та первинною профспілковою організацією студентів НУК.
Профком студентів працює зі студентами та для студентів!

Профком студентів
Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова


Звітна конференція профкому студентів Національного університету кораблебудування імені адмірала МакароваЗвітна конференція профкому студентів Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

Звітна конференція профкому студентів Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

Схожі публікації


Догори