Звітна конференція ППОС Чернігівського державного технологічного університету

Звітна конференція ППОС Чернігівського державного технологічного університетуДнями в первинній профспілковій організації студентів Чернігівського державного технологічного університету відбулася звітна конференція, на якій було зроблено аналіз діяльність організації за період, що пройшов від звітно-виборної конференції, а також намічено завдання на майбутнє.

У роботі конференції взяли участь заступник голови Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Ніна Дудка та проректор університету з навчально-виховної роботи Богдан Сташків.

Зі звітною доповіддю про роботу профспілкового комітету за період виступила голова первинної профспілкової організації студентів Чернігівського державного технологічного університету Катерина Туткевич.

Голова профкому наголосила на тому, що майбутнє будь-якої держави, зокрема і нашої, безпосередньо пов’язують з молоддю. Адже саме молоді люди продовжуватимуть реалізовувати реформи у політичній та соціально-економічній сферах, що започатковані сьогодні.

У доповіді відзначалося, що діяльність профкому студентів була спрямована на акумулювання проблем та пропозицій студентства і вирішення їх на рівні адміністрації, координацію діяльності усіх ланок первинної організації, активну участь у проведенні загально-університетських заходів та акцій, залучення студентів до регулярних занять фізкультурою та спортом, пропаганду здорового способу життя, організацію співробітництва із молодіжними організаціями та профспілковими організаціями студентів інших навчальних закладів.

Значна увага у роботі профкому приділялася залученню молоді до Профспілки працівників освіти і науки України. Щорічно у вересні профактив проводить роз'яснювальну роботу серед студентів першокурсників, знайомить їх з правами та обов'язками, правилами внутрішнього розпорядку університету. Постійно проводяться наради з профоргами та старостами факультетів з метою ознайомлення їх зі змінами в законодавстві, що стосуються молоді.

Важливою ланкою діяльності профкому є навчання профактиву, який навчається на курсах підвищення кваліфікації резерву комітетів профспілкових організацій студентів вищих навчальних закладів м. Чернігова І-ІV рівнів акредитації по курсу “Практика роботи профспілкової організації в сучасних умовах”. У березні минулого року профкомом започатковано власну школу профспілкового активіста. Група студентів 1-3 курсів пройшла курс тренінгів з планування та роботи в команді, ораторського мистецтва та мнемотехніки. Практично всі вони на даний момент є активними членами Профспілки.

За ініціативи профкому студентів виходить студентська газета «Студентська шарада», в якій висвітлюються найактуальніші питання з студентського життя.

Під особливим контролем студенти з малозабезпечених сімей, студенти, які не мають батьків. Їм надається матеріальна допомога, як за рахунок профбюджету, так і з університетських фондів.

ППОС є ініціатором соціальної акції «Подаруй дитині казку». Щороку студенти збирають речі, іграшки, книжки і відвозять їх до дитячого будинку в с. Комарівка.

У доповіді також наголошувалося, що робота профкому в студентському гуртожитку є неодмінною ланкою виховного процесу.

Профком студентів є ініціатором багатьох культурно-масових заходів в університеті, деякі з них стали традиційними. Так, вже 8 років поспіль існує традиція посвяти в студенти на спортивно-оздоровчій базі «Юність» в с. Шестовиця. Це свято молоді, яке дає можливість студентам-першокурсникам ближче познайомитись один з одним, що дуже важливо для подальшого становлення та укріплення студентської групи, як єдиного дружнього колективу.

Щороку бажаючі студенти та викладачі можуть подорожувати по Україні і за кордоном. Разом з профкомом студентів вони відвідали м. Умань (Софіївський дендропарк), м. Запоріжжя, м. Батурин, м. Львів, м. Кам'янець-Подільський, м. Одеса. Група студентів здійснила подорож до Москви та Санкт-Петербургу.

Важливою ланкою у роботі профкому є спортивно-масова робота серед студентів. Майже щороку більше 100 студентів оздоровлюються на спортивно - оздоровчій базі «Юність» в с. Шестовиця. Спільно з кафедрою фізичного виховання університету профком організовує спортивні змагання з різних видів спорту, заохочує переможців цінними подарунками.

Узагальнюючи роботу профкому студентів за звітний період, доповідач відмітила, що завдяки активності та ініціативності молоді, профактиву зроблено багато для підвищення культурного та спортивного розвитку студентів, залучення їх до здорового способу життя.

В обговоренні доповіді взяли участь делегати конференції: Олексій Старовєров (факультет електронних та інформаційних технологій), Катерина Чан (економічний факультет), Катерина Губій (факультет менеджменту та підприємництва) та інші.

На завершення роботи конференції делегати та гості разом переглянули фільм про діяльність профкому первинної профспілкової організації студентів Чернігівського державного університету.


Віталій Копиш, Чернігівська обласна організація Профспілки


Звітна конференція ППОС Чернігівського державного технологічного університету

Схожі публікації


Догори