Студенти коледжу визначилися зі своїм профспілкових лідером

Студенти коледжу визначилися зі своїм профспілкових лідеромНа початку жовтня в Коледжі транспорту та комп'ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету відбулася звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації студентів, на якій були присутні делегати від кожної профспілкової групи.

У роботі конференції взяли участь Ніна Дудка – заступник голови Чернігівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Світлана Харченко – заступник директора з навчально-виховної роботи коледжу транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ, Андрій Любенко – голова первинної профспілкової організації працівників коледжу транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ.

На порядку денному звітно-виборної конференції стояли питання звітів профкому та ревізійної комісії первинної профспілкової організації про роботу за період з 13.10.2009 р. до 8.10.2014 р., виборів голови і заступника голови та профспілкового комітету первинної профспілкової організації.

З доповіддю за звітний період виступила голова профспілкової організації студентів Лариса Попович. Підводячи підсумки своєї роботи, профспілковий лідер зупинилася на питаннях соціально-економічного захисту студентів, безпеки навчально-виховного процесу, організації культурно-масової та спортивної роботи, фінансового стану організації. Головним в роботі профспілкового комітету вважає доповідач є те, що він завжди відкритий для своїх членів Профспілки і готовий прийти їм на допомогу в будь-яких ситуаціях і вся робота, яка була ним зроблена, цілком і повністю заслуга не однієї людини, а дружньої профспілкової команди.

У доповіді було відзначено і про співпрацю з органами студентського самоврядування. Лариса Попович подякувала обласному комітету Профспілки працівників освіти і науки України за надання практичної допомоги в усіх напрямах роботи організації. Також доповідач висловила подяку адміністрації та всьому колективу коледжу за співпрацю, підтримку і взаєморозуміння.

Показником відмінної діяльності профкому стали виступи самих студентів – делегатів конференції. Кожен виступаючий зупинився на окремому напрямку діяльності профкому, зокрема на проведеній спортивно-оздоровчій роботі, культурно-масовій роботі, на проблемі оздоровлення студентів та розвитку волонтерського руху.

Делегатами конференції робота профспілкового комітету одноголосно була визнана «задовільною». Головою організації знову обрано Ларису Попович , яка за весь час своєї роботи у Профспілці зарекомендувала себе як відповідальний та досвідчений лідер, що сумлінно ставиться до своїх обов’язків та знаходить спільну мову з студентами.

На конференції було обрано профспілковий комітет та делегатів на обласну звітно-виборну конференцію.

Усі учасники звітно-виборної конференції побажали новому складу профспілкового комітету студентів натхнення і завзяття у роботі.

Профком Коледжу транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ


Студенти коледжу визначилися зі своїм профспілкових лідеромСтуденти коледжу визначилися зі своїм профспілкових лідером

Схожі публікації


Догори