У Прилуцькому коледжі обрали нового лідера профспілкової організації

У Прилуцькому коледжі обрали нового лідера профспілкової організаціїПродовжується звітно-виборна кампанія в Чернігівської обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Днями “естафета” дійшла до Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка. На порядку денному звітно-виборних зборів стояли питання звітів профкому та ревізійної комісії первинної профспілкової організації про роботу за попередні п'ять років, виборів голови і заступника голови та профспілкового комітету первинної профспілкової організації.

У роботі зборів взяли участь Ніна Дудка – заступник голови Чернігівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України та Ольга Попенко – директор Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка.

З доповіддю за звітний період виступив голова профспілкової організації Юрій Скиба, який очолює первинку близько 25 років. Доречі, цього року він став лауреатом обласної премії імені Софії Русової.

Підбиваючи підсумки своєї роботи, профспілковий лідер зупинився на питаннях соціально-економічного захисту працівників, безпеки навчально-виховного процесу, організації культурно-масової та спортивної роботи. Було відзначено, що одним з показників довіри до організації є 99% профспілкове членство серед працівників Коледжу.

На зборах спілчани дякували за роботу профкому, його голові та висловлювали конструктивні пропозиції щодо покращення роботи первинки.

В організації відбулася зміна лідера. За результатами проведеного голосування організацію очолив Олександр Нечай, завідувач відділеннями Коледжу, який протягом декількох років працював заступником голови первинної профорганізації. Також на зборах було обрано профспілковий комітет та делегатів на обласну звітно-виборну конференцію.

Усі учасники звітно-виборних зборів побажали новому складу профспілкового комітету активної та плідної роботи.

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори