У Запорізькій обласній організації стартувала звітно-виборна кампанія

У Запорізькій обласній організації стартувала звітно-виборна кампаніяНа виконання постанови президії ЦК Профспілки від 25.03.2014 року в Запорізькій обласній організації галузевої Профспілки розпочато підготовку до звітно-виборної кампанії.

Питання про організацію та проведення звітів і виборів в організаційних ланках обласної організації Профспілки було розглянуто на засіданні президії обласного комітету, про що прийнято відповідну постанову.

З метою ретельної підготовки цього процесу президією прийнято рішення про проведення обласного семінару голів районних, міських організацій Профспілки, ППО ВНЗ; семінару-навчання голів відповідних ревізійних комісій; розробку, обговорення та розповсюдження серед РО, МО Профспілки, ППО ВНЗ, ППО закладів та установ освіти області електронної методичної збірки «Профспілкові звіти і вибори: інструктивні, нормативні матеріали».

Запланований тематичний семінар проведено в кінці червня. До нього окрім питань проведення звітів і виборів було підготовлено інформаційно-методичні матеріали з питань адміністративно-громадського контролю за станом охорони праці, індивідуальних і колективних трудових спорів, зразки протоколів засідань лічильної комісії звітно-виборних профспілкових зборів, конференцій.

Під час відвідування учасниками семінару Новомосковського району Дніпропетровської області на семінарі відбувся зацікавлений обмін досвідом з актуальних питань профспілкової діяльності, у тому числі і за участю голови Дніпропетровської обласної організації Профспілки Г.В. Бєлікової.

Перед семінаром відбувся IX пленум обласного комітету Профспілки, на якому підбито підсумки виконання обласної галузевої угоди в I півріччі 2014 року, проаналізовано стан соціального діалогу в Запорізькому Національному технічному університеті та Державній інженерній академії. Після пленуму голови РО, МО Профспілки відвідали ППО закладів освіти Ленінської районної організації Профспілки м. Запоріжжя, де познайомилися з кращим досвідом роботи з питань соціального партнерства та ведення профспілкової документації.

Наступним етапом є підготовча та організаційна робота з проведення звітів і виборів в первинках закладів та установ освіти області, які пройдуть восени цього року.

Звітно-виборна кампанія в первинних профспілкових організаціях співпала з роком 75-річчя заснування обласної організації Профспілки, що є приводом для глибокого аналізу ролі та діяльності галузевої організації Профспілки в області та кожному закладі освіти.

Цьому сприятимуть і обласний конкурс на кращу первинку та фотоконкурс до ювілею обласної організації, які пройдуть напередодні звітів і виборів у вересні.

У суспільстві, що стрімко змінюється, постає нагальне питання модернізації профспілкового руху, що і повинно стати основним об’єктом аналізу і обговорення для подальшого його розвитку.

Запорізька обласна організація Профспілки


У Запорізькій обласній організації стартувала звітно-виборна кампаніяУ Запорізькій обласній організації стартувала звітно-виборна кампанія

У Запорізькій обласній організації стартувала звітно-виборна кампаніяУ Запорізькій обласній організації стартувала звітно-виборна кампанія

У Запорізькій обласній організації стартувала звітно-виборна кампаніяУ Запорізькій обласній організації стартувала звітно-виборна кампанія

Схожі публікації


Догори