Ключові питання семінару: збереження соціальних стандартів освітян та звітно-виборна кампанія у Профспілці

Ключові питання семінару: збереження соціальних стандартів освітян та звітно-виборна кампанія у ПрофспілціНа початку нового навчального року Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України провела семінар з найактуальніших питань поточної діяльності.

До них, в першу чергу, відносяться: дотримання прав працюючих в умовах жорсткої економії державних коштів, а також підготовка до звітів і виборів в організації.

Розпочала семінар голова обласної організації Профспілки Тетяна Матвеєва. Перше і найголовніше питання її виступу – недопущення зниження соціальних стандартів працівників освіти. Лідер організації окреслила ситуацію в розрізі районів щодо дотримання прав працюючих та організації належного навчально-виховного процесу.

Тетяна Матвеєва розповіла про зусилля всіх ланок Профспілки, що направлені на мінімізацію негативних наслідків скорочення державних витрат. Також вона наголосила, що стан законодавчої бази в державі на сьогоднішній день міг бути ще гіршим, якби не принципова позиція Профспілки по відстоюванню прав працюючих.

«Профспілка і надалі буде принциповою в питаннях недопущення збільшення норми педагогічного навантаження вчителів, збільшення нормативу наповнюваності класів, скорочення чисельності працівників освіти» – запевнила Тетяна Матвеєва.

У структурних ланках обласної організації Профспілки іде звітно-виборна кампанія. Незабаром розпочнуться звітно-виборні конференції територіальних організацій. Саме цьому питанню присвятила другу частину семінару Ніна Дудка – заступник голови Чернігівської обласної організації Профспілки. Разом з учасниками вона розібрала усі проблемні питання підготовки звітно-виборних конференцій в організаціях Профспілки.

Профспілкові лідери обговорили інструкцію ЦК Профспілки, щодо проведення звітів і виборів, а також новий методичний посібник обласної організації Профспілки з цього питання.

На семінарі було також оголошено про входження нових структурних ланок до Чернігівської обласної організації Профспілки, а саме: первинних профспілкових організацій Чернігівського професійного ліцею деревообробної промисловості (голова – Юрій Гончар) та Чернігівського професійного ліцею побуту (голова – Ніна Іванова).

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація Профспілки


Ключові питання семінару: збереження соціальних стандартів освітян та звітно-виборна кампанія у ПрофспілціКлючові питання семінару: збереження соціальних стандартів освітян та звітно-виборна кампанія у Профспілці

Ключові питання семінару: збереження соціальних стандартів освітян та звітно-виборна кампанія у ПрофспілціКлючові питання семінару: збереження соціальних стандартів освітян та звітно-виборна кампанія у Профспілці

Схожі публікації


Догори