Новообрані профспілкові лідери пройшли дводенне навчання

Новообрані профспілкові лідери пройшли дводенне навчанняЧернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України приділяє велику увагу підвищенню кваліфікації своїх кадрів, вбачаючи в цьому одну з передумов успішної роботи сучасного профспілкового лідера. 18-19 березня відбувся черговий навчальний семінар. Цього разу за «парти» сіли новообрані голови районних та вузівських організацій.

Розпочала навчання голова обласної організації Профспілки Тетяна Матвеєва. Головна тема її виступу – організація ефективної роботи профспілкових організацій. Також вона зупинилася на механізмах взаємодії соціальних партнерів на різних рівнях, обговорила з новообраними профспілковими лідерами значення генеральної та регіональної угоди. Проінформувала Тетяна Анатоліївна і про зусилля всіх ланок Профспілки, що направлені на мінімізацію негативних наслідків державної політики щодо діяльності навчальних закладів.

Ніна Дудка — заступник голови обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України розглянула разом з учасниками широкий спектр питань організаційної роботи в територіальних та первинних профспілкових організаціях.

Дуже важливим навчальним блоком кожного семінару є питання правозахисної роботи та контролю за дотриманням трудового законодавства. З даною темою слухачів познайомив, а також відповів на запитання Олексій Лугина — юрисконсульт обкому Профспілки. Семінар був продовжений розглядом практичних аспектів укладання колективних договорів.

Профспілкові лідери доповнили свій багаж знань інформацією щодо проведення фінансової та інформаційної роботи в профорганізаціях. Відповідні заняття провели Наталія Кисельова — головний бухгалтер обкому Профспілки та Віталій Копиш — спеціаліст обкому Профспілки.

Новообрані профспілкові лідери пройшли дводенне навчання    Новообрані профспілкові лідери пройшли дводенне навчання


Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори