Лідери структурних ланок Профспілки підвищують свою кваліфікацію

Лідери структурних ланок Профспілки підвищують свою кваліфікаціюУ сучасному світі надзвичайної ваги набувають своєчасна інформація та якісні знання. Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і наук України з року в рік дбає про оновлення знань лідерів організацій.

У кінці жовтня відбувся черговий семінар голів районних, міських організацій та первинних організацій вищих навчальних закладів і професійно-технічних навчальних закладів.

Як завжди, навчання було насичене актуальною інформацією. Саме про взаємодію з контролюючими та іншими органами при захисті прав членів Профспілки розповідав у своєму виступі Олексій Лугина – юрисконсульт обкому Профспілки. Також він проаналізував антисоціальні проекти 2014 року, прийняття яких вдалося не допустити, та ті, які ще несуть загрозу правам освітян.

У даний час в обласній організації Профспілки проводиться звітно-виборна кампанія, а отже і це питання також було включене в програму семінару. З питаннями щодо ходу кампанії, відповідності проведення звітів і виборів статутним вимогам виступила Ніна Дудка – заступник голови обласної організації Профспілки.

Для учасників семінару також був проведений тренінг «Медіа-компетентність профспілкового лідера: використання традиційних та сучасних медіа».

Розпочав заняття Віталій Копиш – спеціаліст обкому Профспілки з аналізу використання медіа-ресурсів обласної організації Профспілки на сучасному етапі. Загальний висновок такий: організація непогано представлена в мережі Інтернет, активно формує власне інформаційне поле. Проте усі присутні погодилися з необхідністю активізувати створення інформаційних повідомлень про роботу організаційних ланок Профспілки.

Після аналізу сучасного стану інформаційної роботи, до проведення семінару підключився Володимир Ковальчук – юрист Навчально-методичного центру профспілок. Разом з тренерами учасники семінару попрацювали над поглибленням своїх знань у світі новітніх медіаресурсів інтернету. Зокрема, були розглянуті форми подачі інформації в мережі за допомогою традиційних і нових жанрів.

Цікавим і недослідженим для профлідерів виявилося питанням просування профспілки в основних соціальних мережах. У ході цього навчального блоку учасники семінару розглянули соціальні мережі не лише як розважальний ресурс, а як потенційний майданчик для організації і спілкування членів Профспілки.

Віталій Копиш, Чернігівська обласна організація Профспілки


Лідери структурних ланок Профспілки підвищують свою кваліфікаціюЛідери структурних ланок Профспілки підвищують свою кваліфікацію

Схожі публікації


Догори