Бухгалтери структурних ланок обласної організації Профспілки підвищили свою кваліфікацію

Бухгалтери структурних ланок обласної організації Профспілки підвищили свою кваліфікаціюРобота бухгалтера в профспілковій організації вимагає високого професіоналізму та відповідальності. Для розвитку цих та інших якостей в Чернігівській обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України проводиться постійнодіючий семінар для бухгалтерів районних, міських та первинних профспілкових організацій.

Протягом чергового навчального семінару учасники розглянули питання утримання прибуткового податку на доходи фізичних осіб та складання форми 1-ДФ, нарахування єдиного соціального внеску та подання відповідної звітності. Також була проведена лекція щодо загальних питань бухгалтерського обліку в профспілковій організації.

В якості викладачів на навчання були залучені представники Державної податкової інспекції в м. Чернігові, Пенсійного фонду у м. Чернігові та Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація Профспілки


Бухгалтери структурних ланок обласної організації Профспілки підвищили свою кваліфікаціюБухгалтери структурних ланок обласної організації Профспілки підвищили свою кваліфікацію

Бухгалтери структурних ланок обласної організації Профспілки підвищили свою кваліфікацію

Схожі публікації


Догори