Новий навчальний рік в системі профосвіти Чернігівської обласної організації Профспілки – розпочато

Новий навчальний рік в системі профосвіти Чернігівської обласної організації Профспілки – розпочатоІз 16 до 20 вересня Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України провела семінар для голів районних та міських організацій, первинних профспілкових організацій вищих та професійно-технічних навчальних закладів. Цей захід ознаменував собою початок нового навчального року в системі профспілкової освіти.

Основне питання, яке «червоною ниткою» проходило через усі лекції та тренінги, можна сформулювати так: «Профспілковий рух на сучасному етапі: проблеми і шляхи їх вирішення». Саме цій темі, відкриваючи семінар, і присвятила свій виступ, Тетяна Матвеєва, голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Продовжуючи програму семінару, юрисконсульт обласного комітету Профспілки Олексій Лугина докладно проаналізував методику підготовки, вивчення і розгляду питань трудового законодавства на засіданнях виборних органів Профспілки, яка в подальшому буде використовуватись керівниками у своїй практичній роботі.

Решту часу профспілкові лідери вивчали форми і методи організаційної роботи, брали участь у практичних заняттях з питань атестації педагогічних кадрів, а також відточували навички на тренінгах «Засідання виборного органу Профспілки» та «Професійне вигорання лідера організації».

У рамках семінару також були використані такі форми навчання, як обмін досвідом і обговорення за круглим столом. Зокрема, в такому режимі профспілковці розглядали питання мотиваційних аспектів в діяльності первинних профспілкових організацій та побудови ефективної організаційної роботи.

На завершення семінару голова обласної організації Профспілки Тетяна Матвеєва підкреслила, що організація профспілкового навчання і надалі залишатиметься одним з ключових напрямків роботи обкому: «Зараз наші соціальні партнери постійно підіймають «планку» свого професіоналізму. Ми, в свою чергу, повинні докласти усіх зусиль аби бути їм гідними партнерами і опонентами в питаннях захисту прав членів нашої Профспілки».


Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація Профспілки


Новий навчальний рік в системі профосвіти Чернігівської обласної організації Профспілки – розпочато


Схожі публікації


Догори