Семінар вперше обраних голів первинних організацій Луганської області

Семінар вперше обраних голів первинних організацій Луганської області16-17 вересня 2015 року відбувся семінар вперше обраних голів міських, районних, первинних організацій, що входять до складу Луганського обласного організації Профспілки.

Голова обласної організації С.В. Севрюк ознайомив присутніх з нормативно-правовою базою діяльності Профспілки.

З інформацією про колективно-договірне регулювання соціально-трудових відносин виступив заступник ОК Профспілки Н.В.Соснін.

Питання, які стосуються організації внутрішньоспілкової роботи і контролю законодавства щодо охорони праці довів до присутніх головний спеціаліст з внутрішньоспілкової роботі обкому Профспілки Д.М. Усманов.

З деякими аспектами бухгалтерської діяльності профспілкових організацій ознайомила головний бухгалтер ОК Профспілки О.В. Фадєєва.

Учасники заходу отримали методичні матеріали з питань профспілкової діяльності: «Дисциплінарна відповідальність працівників: від догани до звільнення», «Трудовий договір і його види», «Що потрібно знати про відпустку» та ін.

На завершення семінару запрошені голови профспілкових організацій мали можливість поспілкуватися та отримати відповіді на питання.

Луганська обласна організація Профспілки


Семінар вперше обраних голів первинних організацій Луганської області

Схожі публікації


Догори